School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
+3
Каролайн
Джейк
Скарлет
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 1:16 pm

Разкарвах по брега на езерцето и се наслаждавах на красивата лунна светлина, която сякаш се оглеждаше в него. Седнах на земята и потопих ходилата си в студената вода.В този миг чух шум и се обърнах.Към мен се приближаваше някой...
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 5:32 pm

След дългото мое отсъствие от училище поради лични проблеми и включително и за да се излекувам от кашлицата си. Най-накрая се бях завърнал. Не че училището ми липсваше, или пък някой тук. Но все пак само тук имах спокойствието и тишината, от които се нуждаех. Бях решил да предприема една разходка около езерцето. Тъкмо седнах на брега и се загледах във водата, когато дойде...
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:21 pm

Бях облечена така: Малкото езерце - Page 3 56e5d9c1d49db15a
След случилото се в онази къща,реших,че ще е добре да се откъсна малко от мрачните спомени.А точно разходката из природата ми влияеше ободрително.Липсваше ми Русия.Липсваше ми и родния ми град-Москва.Липсваше ми баща ми.И може би..но само може би..съвсем мъничко брат ми.Липсваше ми и Роки,сладкото ми кученце,то беше питбул и то доста злобен,но аз си му виках Малчо.
Както си ходех замислена се блъснах в някого и залитнах назад.Паднах на земята,при падането изпищях:
-Аааа...
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:29 pm

Видях едно момиче да лежи на земята. Беше полуангел, полувампир. Обонянието ми действаше безотказно. Подадох й ръка да стане и я попитах:
- Здравей, ти коя си?
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:33 pm

-Анджела.-казах с руски акцент и изтупах дрехите си.-Съжалявам много.-казах и направих мила физиономийка,за да не се ядоса,затова че го бутнах.Така де,той дори не се беше поместил от мястото си,но аз бях паднала.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:38 pm

- Няма проблем. Значи идваш от Русия. Личи си по акцента ти. Студена страна. Оууу, къде са ми обноските! Аз съм Патрик Андерсон. Аз съм от САЩ или по-точно там съм роден, но съм живял къде ли не. - казах, без да се влия я от милата физиономийка.
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:44 pm

Погледнах го леко притеснено и странно.Разтърсих глава,сякаш да се отърва от тези мисли.
-Ам..да ясно..-казах ис е обърнах към езерото.Водата беше бистра и гладка.Нямаше вятър,затова всичко беше спокойно.Тогава Патрик..
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeПет Май 07, 2010 6:59 pm

- Мръдни няколко крачки назад. Под краката ти има гейзер. - казах съвсем спокойно.
Докато тя се отмести, гейзерът изригна и водата ни опръска от глава до пети.
- Колко приятно. - вметнах иронично.
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:30 am

Засмях се.Той само се оплакваше,а не беше малък.Стана ми смешно също затова,че цял ден избирах дрехите си,а сега за една секунда се намокриха.Спрях да се смея и свих ръцете си в юмруци,лъхна ме доста топла вълна,която ме изсуши.Усмихнах се.
-Ти си учител,нали?!
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 9:17 am

- За жалост да. - казах и въздъхнах. - Сякаш си нямам друга работа, но съм тук, защото сериозно нямам друга работа.
След това затворих очи за секунда и изсуших дрехите си.
- А ти учителка ли си?
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 10:51 am

-Дам.По Астрономия и Астрология.Ти?-попитах го тихичко и седнах на тревата-Да чакам още някой гейзер да изригне господин професоре?!!-казах иронично.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 11:08 am

- Трансфигурация и наука за магическите създания. И определено очаквай четири гейзера около теб.
След това тупнах с крак земята и изригнаха четири гейзера около Анджела. Тя се стресна, аз духнах леко във въздуха и чеирите гейзера изчезнаха. Започнах да се търкалям по земята от смях.
- Трябваше да видите изражението на лицето си, госпожице професор! - казах със сълзи от смях на очите.
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 11:34 am

Намръщих се.Направих кисела физиономийка,която много бързо премина в самодоволна усмивка.
Вдигнах ръка и 10 огнени топки се стрелната към него.
-Хахаха..-засмях се,когато една му подпали тениската,горката тениска,изгоря за 2 секунди.Тръгнах бавно назад,но както винаги,бях невнимателна и се спънах в един камък и апднах на земята.Когато се озовах на земята се засмях,защото ми стана адски смешно и забавно.Това може би беше първият човек,който ме беше разсмял от може би три години насам.Бях се занимавала само с концерти и кариерата си и бях забравила какво е да се смееш.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 11:40 am

Когато тя падна отново ми стана много смешно и отново започнах да се търкалям от смях на земята. Докато се смеех, паднах във водата на езерцето. Потънах за секунда. След това си подадох главата, изплюх водата, която бях погълнал и отметнах мократа си коса от очите. Отново ме напуши смях и след няколко минути попитах шеговито:
- Ще се присъединиш ли във водата?
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 12:26 pm

Започнах да палзя с лакти назад.
-Ооо..не.Няма да стане.Няма да се намокря,пааааакк..!!-изпищях "Паак" накрая защото той ме опръска.Ядосах се леко и скочих във водата,започнах да го пръскам с вода.И двамата се смяхме като луди.След пръскането,се отпуснах във водата,вече не ми пускаше особенно много за дрехите ми,нали имах купища такива.Лежах над водата с разперени ръце и с усмивка на лице.Бях затворила очи,за да се насладя на приятната вода и топлите слънчеви лъчи.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 12:35 pm

Погледнах часовника си, който бе спрял от водата. Знаех колко е часа и знаех, че трябваше да тръгвам. Гмурнах се и извадих една мида. Дадох й я и казах:
- Да си спомняш за мен.
След това се телепортирах. Чу се едно тихо пук. А тя остана във водата.
Върнете се в началото Go down
Анджела Шервенко
Ученичка, учителка по Астрономия и Астрология
Анджела Шервенко


Брой мнения : 30
Points : 71
Join date : 07.05.2010
Местожителство : Москва,Русия

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 12:43 pm

Вдигнах глава и погледнах странно мидата.
-Споменът определено ще е свързан с ВОДА!-казах и отпуснах глава,като продължих да се нося по водата като листенце..Мислех си за Роки и приятелите ми.Стана ми тъжно,че съм далеч от тях и че може би никога вече няма да ги видя.
"Аз за тях съм откачалка.Олеле..та на мен ми изникват криле и хвърлям огнени топки.."мислите ми скоро се прекратиха от едно шумно "пляс".Един клон беше паднал във водата.Аз подскочих нагоре,защото водата се разлюля и ме изстреля.Преди да падна във водата,се появиха крилете ми и полетях нанякъде..
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:50 pm

Вървах бавно. В едната си ръка размятах каишката на кучето. Рони тичаше покрай мен. Ту влизаше във водата, ту излизаше и идваше при мен. Седнах на земята. Загледах се продължително в хоризонта напред. Мислех си за изминалата вечер. Рони идваше и се опитваше да ме идърпа към езерото, но аз се противях. Легнах назад и се загледах в синьото небе...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Езерото-
Идете на: