School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
+3
Каролайн
Джейк
Скарлет
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 3:12 pm

...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 6:44 pm

Дойдохме тук с Джейк. Беше се стъмнило вече, а зведите блещукаха. Не беше студено, а напротив. За този месец беше необичайно топло и красиво. Луната беше изгряла и сега огряваше земята. Подпрях се на едно дърво и се усмихнах на Джейк.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 6:56 pm

Застанах пред нея.Подуших странна,но много позната миризма.
-Ангел,предполагам?-попитах, но не звъчеше точно като въпрос, а като предположение.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 7:44 pm

Учудих се, че позна.
-Да, ангел.-потвърдих-Ти също си такъв, мога да позная от километри.-казах и се усмихнах леко.Започнах да играя с пръстена си, но той падна наземята. Наведох се да го взема
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 8:23 pm

Наведох се заедно с нея и докоснах ръката й. Почувствах топлата й, мека кожа до дланта си. Погледнах я смутено, но за да прикрия това се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 2:53 pm

Aз също му се усмихнах и взех пръстена си. Изправихме се и прибрах няколко кичура зад ухото си. Тогава когато бяхме толкова близо някакво чувство сякаш премина през сърцето ми. Чувство толова сладко, сякаш можех да усетя вкуса му. Погледнах Джейк още усмихната, но почувствах как лицето ми пламтеше като неговото. Опитах се да сменя темата, но не се сещах с какво. Едва ли беше станало кой знае какво. Само едно докосване. Нищо повече. Колкото повече се опитвах да убедя себе си в това, аз все повече вярвах в обратното.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 5:24 pm

Лицето ми пламтеше силно, както нейното. Странно чувство сякаш мина през сърцето ми, което з бшх изпитвал много рядко, дори никога. А дори и ако бшх го чувствал , то трябва да е било в детските си години. Но сега....дори нямах думи за описание. Ами и ако тя...не едва ли имаше начин да е почувствала това, което и аз. Но беше прекалено странно. Всичко. Погледнах я и се помислих ' Това беше невъзможно, но все пак...Мислите ми се объркаха в този момент. Изчезнаха набързо от съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 9:11 pm

В този момент се ухилих широко, без да знам защо го правя. Той ме погледна странно, но аз продължавах да се усмихвам широко, а след малко се засмях. Чух и неговия смях. Смеехме се без да знаем дори защо го правим. Това беше налудничаво, ненормално. Тогава.,...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 9:19 pm

Това беше. Край на проклетия прилив на чувства.Приблиьих се достатъчно, като се успокоих от снега. Целунах я и усетих сладките и устни. Но бързо се отдръпнах.Тя....
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 9:23 pm

Само след миг, когато той се одръпна аз го ударих така силно по бузата, че лицето му се извъртя на страни рязко. Изражението му придоби чувство на виновност, но просто не бях готова. Знаех, че го нараних вътрешно. Той ме погледна така жално, но не направих нищо. Изглеждах потресена, но не и ужасена. Не трябваше това да се случва. Не и тояно сега. Едва го познавах. Наведох глава в знак на съжаление и тръгнах напред. Той не се обърна , а остана без да мърда. Тръгнах бавно напред.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 5:06 pm

Стигнах до езерото. Бях облечена така:http://media.snimka.bg/2030/010314412.jpg
Седнах на земята. Загледах се напред, в езерото. Усмихнах се, защото видях две красиви птици. Тогава вниманието ми се отклони към...
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 6:11 pm

Дойдох тук облечен в типичните за мен разнижени дънки и пуловер, с които приличах на изпаднал бедняк. След мен тичаше лъвът ми. Видях едно момиче и казах:
- Здравей.
Но тогава лъвът ми скочи върху мен и паднахме на земята. Започнахме да се търкаляме по земята докато не се озовахме в езерото. Показах се над водата и изплюх погълнатото като фонтан нагоре. Усмихнах се към момичето и казах:
- Аз съм Патрик.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 6:53 pm

Усмихнах се и казах:
- Приятно ми е. Аз съм Каролайн.
Погледнах ги и се засмях.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:06 pm

- Предполагам ти си ученичка, защото си прекалено малка. - казах и излязох от езерото. Прокарах ръка през косата си и тя изсъхна. Разтръсках си главата, за да се разроша и помогнах на лъва си да излезе. Като стъпи на земята той се изтръска и опръска момичето. Скарах му се и го приспах, като го пипнах за челото.
- Извинявай, той малко няма обноски сред хора.
След това духнах към момичето и изсуших дрехите й.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:09 pm

Изумих се на това, което прави.
- Няма нищо - казах - свикнала съм.
Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:20 pm

- Виждам учудения ти поглед. Предполага се, че като свършиш с обучението си и ти ще можеш, но зависи дали имаш силата да контролираш огъня. А това с животните е ....хм.....ъ..... да кажем, че нисшите създания лесно намират лесно общ език. - след това се засмях. Не знаех как да го опиша, без да я стресна. Просто демоните комункираха лесно с животните, защото бяха по-близо до тях, отколкото до човеците за разлика от ангелите. А тя беше ангел.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:26 pm

Учудих се, че знае за огнените ми способности. Реших обаче да не обръщам внимание на това.
- Е, значи вие ще ни преподавате? - казах, сякаш незнаех.
Погледнах го малко изпитателно.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:30 pm

- Предполагам....макар че не знам дали методите ми ще бъдат одобрени. Не съм сигурен дали ще мога да ви науча на много. Или по-точно на нужното, защото за всеки е различно. Мога да ви покажа магии, за които дори не сте си и мечтали, но с тях само ще ви залъжа. Истинската сила е другаде. - казах, като погледа ми се зарея в небесата.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:34 pm

Неразбирах за какво точно говори.
- Как така ще ни залъжете? - попитах - Та вие би трябвало да знаете на какво да ни научите!
" И как така, незнама дали методите ми ще ги одобрят" помислих си...
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:36 pm

- Виж сега. - казах съвсем спокойно.
Насоличх ръка към водата и цялата изчезна. Образуваха се пари във въздуха. Духнах и от парите се изсипа цялата вода отново.
- Виждаш ли? Но кажи ми каква би ми била ползата от това?
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:48 pm

Небях сигурна в отговора си. Поклатих глава отрицателно.
- Незнам точно. - казах.
Погледнах го.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:53 pm

- Честно казано няма. На дали някога ще ми потрябва, но го знам. Мога да ви науча, но защо ви е? Има неща, които са много по-полезни. - казах ведро. - Пробвай да познаеш някое.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 7:59 pm

Усмихнах се и пак поклатих глава.
- Немога да позная. - казах и предположих - Може би, това, което ще ни бъде полезно в бетка и..
Млъкнах
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:14 pm

- И какво е полезно в битка - заклинание, което изпарява противника? - попитах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:15 pm

Усмихнах се и вдигнах рамене.
- Незнам. - казах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Езерото-
Идете на: