School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
+3
Каролайн
Джейк
Скарлет
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:16 pm

- Нищо подобно. Тези заклинания са най-голяма заблуда. Всичко се крие тук. - казах и я пипнах по челото.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:20 pm

Изненадах се. Какво искаше от мен?. Погледнах го изумлена.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:24 pm

- Огледай се, колко много оръжия за използване в твоите битки. Чак не е е за вярване, че толкова много има на едно място. - казах отнесено.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:26 pm

Нищо неразбрах. Погледнах го учудена.
-Какви оръжия?
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:29 pm

- Водя, земя, въздух, растителност, животни, ако впрегнеш цялата сила можеш да победиш всеки.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:34 pm

- О, аз немога. Немога да направя такова нещо. Не съм толкова силна.- казах и погледнах встрани.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 8:36 pm

- Поправка не си толкова изобретателна. Отвори съзнанието си. Фантазията ти е доста силна. Освбоди я, тя ще ти бъде полезна. - казах все още отнесено.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 11:44 am

Стоях на брега на езерото и гледах красивия залез.Помислих си "Колко прекрасно би било да има някой който да седи до мен и двамата заедно да гледаме залеза."В този момент...
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 1:39 pm

Разхождах се, като вървях бавно с ръце в джобовете. Видях момиче, което се наслаждаваше на залез. Усмихнах се и отидох до нея.
-Прекрасно, нали?-попитах като за начало. След това реших да се представя-Аз съм Джейк. Както си личи ти си нова.-предположих после. Понеже основно седях в кабинета на Скарлет при нея всички нови се бяха изредили там.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 7:36 pm

Усмихнах се срамежливо на момчето. Той беше първия, с който щях да се запозная.
-Емили Раинберг. Приятно ми е.-когато той седна до мен, на брега на езерото аз добавих:- Да съвсем нова. Надявам се тук е хубаво и да науча нови неща. Също се надявам директорката да не е зла.-засмях се леко на последното ми изречение, което казах.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 7:40 pm

Засмях се на последното изречение. Скарлет определено не беше зла, по-точно обсебена от чувството, че иска да се справи с всичко сама.
- Познавам директорката. Тя е колкото нас, на 15 години. Когато я опознаеш ще ти допадне много. Признавам малко си е лудичка, но е свестен човек...ъмм...-след човек се осъзнах, че това не е правилната дума за Скарлет. Всъщност тя от една страна тя беше човек, а от друга ангел.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 7:51 pm

Учудих се, че той каза, че е колкото нас. Значи нямаше да бъде толкова зле това училище.
-Това е страхотно. Ти какъв си и? Брат, братовчед...?-започнах да предпологам любопитно.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 8:00 pm

Ето отново, както винаги, лицето ми пламтеше. Бях още загледан напред, когато й тговорих смутено, като едва прикривах това.
- Ами...приятел.Да се каже.-казах и като я погледнах, тя очевидно беше разбрала какво става и, че не трябваше да задава въпроса, но на мен вече не ми правеше впечатление от това. -Няма значение.-смотелевих после.Както при Скарлет усетих нежната миризма на ангел.Усмихнах се широко. Ето още един...
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 1:01 pm

Алис спря да бяга щом стигна езерото.Седна на тревата,от чантата си извади един скицник и моливи и започна да рисува.
-Както си и помислих...тук е толкова спокойно и тихо,че се вдъхновявам-каза си тя и продължи.Рисуваше дълго и накрая нарисува плачещо момиче гледащо към езеро...
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 1:16 pm

Видях момичето, което рисуваше. Понеже си бях любопитан отидох до нея и застанах зад нея, такаче да видя какво рисуваше.
-Добра си.-похвалих я с усмивка.
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 3:50 pm

Алис погледна плахо към момчето.Лекичко се усмихна и спря да рисува за миг.Тя се бе и изчервила лекичко.
-Б-благодаря.Аз съм Алис...А ти си...?-попита го момичето все още гледайки го и зачака отговор.Подуха лек ветрец и развя косата `и.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 4:34 pm

-Джейк.-казах името си отвеяно.Загледах се отново в рисунката и се замислих защо беше нарисувала това, а не нещо което да е по-весело.
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 6:22 pm

Настъпи тишина.Подуха лек ветрец и започна да се мръква.Чуваше се само шумоленето на листата на дървета,които се бяха разтреперили от лекия ветрец.Ала след известно време Алис прекъсна тази блажена тишина.
-Тук е...спокойно...харесва ми...а на теб?-след думите `и я обвзе чувство за носталгия.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 6:42 pm

Усмихнах се и се змислих за малко.
-Да, харесва ми.-отговорих след лека пауза, по време на която мислите ми запрепускаха в главата ми.
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 9:13 pm

Момичето се замисли замалко след което попита Джейк:
-Ти какъв си по вид...или по-точно по раса...?
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 4:29 pm

-Ангел.-казах съвсем простичко. Знаех, че тя беше същата, защото усетих когато тя дойде.
-Но не чистокръвен.-вметнах после. Под нечистокръвен имах предвид, че само баща ми беше ангел, майка ми простосмъртна. И все пак това не ми пречеше
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 6:11 pm

Алис го погледна и се усмихна.
-Хех...и ти си ангел...
-Имаш ли си хоби?-попита го тя.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 6:19 pm

Засмях се на ум. Ето започнаха въпросите като за започнанство.
-Не, нямам си. Обичам да правя всичко.-отговорих малко отвеявно, защото наистина не знаех какво обичах да правя. Скоро се стъмни и луната изгря. Обърнах се назад и забелязах, че другото момиче, с което се бях запознал по рано днес, беше си тръгнало.Реших и за да тръгвам.
-Аз ще вървя. Чао...-казах, но преди да се обърна....
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 19, 2010 1:18 pm

Алис го попита:
-А...гадже...имаш ли?-след което се усмихна лекичко.Изведнъж в небето се появи нещо странно...приличаше на дъга малко но бе сребриста и се бе появила малко след като Алис го попита.Момичето се учуди много...досега не бе виждала такова нещо...сред звездите се появяваха малки искрици на всяка секунда...беше много красиво.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:54 pm

Загледах се нагоре към небето ни се усмихнах.
-Да...-казах само като отговот на въпроса й, който въобще не ме затрудни. Като да продължа разговора, а и да поразбера нещичко добавих:- Ами ти?Има ли някой щастливец?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Езерото-
Идете на: