School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Скарлет Силияр

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 11:52 am

Отворих бавно очи. Обърнах се на другата страна и забелязах, че Джейк вече е станал.Телефонът извъня. Вдигнах бързо, понеже той беше поставен на нощното шкавче до леглото ми. Беше един приятел от Германия. Преди да замина от там го срещнах пред къщата в която живеех. Той беше наистина добра компания. Само след няколко минути трябваше да затваря телефона. Радвах се че го чух. Затворих телефона и станах . Преоблякох се в тънък червен потник и дънки. Взех гребена и слязох по стълбите. Докато слизах непохватно сресах косатата си и отидох към трапезарията. Преди да влязо видях готвачката.
-Една палачинка с кафяв шоколад и портокалов сок.-казах докато тя минаваше. Влязох и видях Джейк. Седнах до него и казах ' Добро утро' като му се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 5:28 pm

Усмихнах й се.След като донесоха закуската й казах, че искам да ми донесат само един сок. Веднага след желанието ми то бе изпълнено. Отпих от сока и погледнах все още сънената Скарлет.
-За днес някакви планове? -попитах. Тя ме погледна и отново започна да реше косата си.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 5:47 pm

Въздъхнах
-Да трябва да свърша много неща в училището. -казах жално, сякаш той можеше да ме избави от това
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 5:51 pm

Вдигнах рамене
-Аз ще стоя тук и ще си играя с кучето.-казах отнесено. След като свърши със закуската си тя бързо стана и тръгна.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 9:51 pm

С Джейк влязохме. Без никой да ни види се качихме в спалнята. Седнах на леглото, а той потърси аптечка. От там извади кърпичка, но вече нищо не видях, защото затворих очите си от болката в раната ми. След минута раната ми беше почистена. Преоблякох се в бяло потниче и бели къси гащички. Бях скапана от целия ден. Затова само се проснах на леглото и се завих. Джейк легна до мен и усетих как едната му ръка ме придърпва към него . Сгуших се и заспах.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 12:57 pm

Отворих бавно и сънливо очите си. Усмивката ми се появи, когато видях Скарлет, но изчезна при спомените за миналата вечер, през която я изложих на опасност от самия себе си. Затворих отново очите си за да не мисля за това. Но мислите мнахлуха в съзнанието ми. Помня как брат ми ме беше учил как да се трансформирам по волята си. Не насилствено както снощи. Когато не го правих насилствено болката почти не се усещаше. Скарлет ми беше простила, но нямаше да забрави нито един миг от случилото се. Когато бях малък това ужасано пречеше на детството ми-това, че бях вълк, пшо-точно върколак. Това нямаше особено голямо значение сега, защото вече почти се бях научил да контролирам това. Почти. Най-лошото беше, че когато бях вълк едва помнех себе си, кой бях всъщност. Същото се беше случило и вечерта. Бях забравил всичко окло9 себе си, а дори и себе си. Помне две неща- аромат на ванилия и едно име-Скарлет. Името ми се въртеше в главата, а това ми помогаше да се съвзема, когато бях трансформиран.
Станах безшумно и бавно. Облякох черна тениски, която седеше от одавна в гардероба, който ми беше дала Скарлет. Измих зъбите си и слязох долу. За щастъие разбрах, че иконома не беше разбрал за случката вчера. Готвачката-Стела сега правеше закуска, понеже ни беше чула да влизаме. Поздрави ме с 'Добро утро' и отново се върна в куфнята. Още ми се спеше, но само щях да преча на Скарлет. Отворих лаптопа и започнах да натискам бързо клавишите.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 1:25 pm

Размърдах се под меките топли завивки. Вдигнах ръката си и за да проверя дали Джейк е станал яв размахах зад гърба си. Бях си сама. Станах в седнало положение и прокарах бавно пръсти през рошавата ми коса, но така и не успях да я позагладя малкоп. Въздъхнах силно, защото хич не ми се ставаше. Все пак се преоблякох: http://www.supermodels.nl/ModelPics/mirandakerr/200.jpg .Слязох бавно стъпка по стъка, по стълбите. Седнах на масата до Джейк и без да казвам нищо само му се усмихнах. Готвачката донесе закуска и аз й благодараих. Двамата започнахме да се храним тихо. Ето това харесвах в него-не беше задължително да говорим постоянно.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:18 pm

Още когато тя влезе ми стана хубаво заради ароматът и усмивката й.Когато седна и когато се наханихме я целунах.
-Аз ще излизам.-казах и станах. Тя ми се усмихна за' довиждане' и излязох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Скарлет Силияр
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Ханде Сорал
» Къщата на Майкъл Лихтен
» Къщата на Ая Хирано
» Къщата на Вайалет Конър
» Къщата на Емили Райнберг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Извън училището :: Градът-
Идете на: