School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Скарлет Силияр

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:22 pm

Къщата на Скарлет Силияр Gallery_70

Къщата на Скарлет Силияр Bova-cat09_bassa-39



Къщата на Скарлет Силияр Living-room2-ad


Къщата на Скарлет Силияр Decorate-dining-room-ideas-2


Къщата на Скарлет Силияр Kitchen-installations-london


Къщата на Скарлет Силияр Bathroom-blue
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:26 pm

Понеже цял ден умолявах Агенцията по недвижими имоти да ми позволи да си купя къща. Но те- не. Само това повтаряха и, че съм нямал нужните документи. Мислех, че щом Скарлет е директорка може да ми помогне. Позвънях на звънеца.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:27 pm

Отворих рязко вратата и се усмихнах. Поздравих го.Джейк влезе след позволението ми. Седнахме на едно канапе..
-Е какво те води насам?-попитах любопитно.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:33 pm

Знаех, че се преструваше с този тон на директорка. Когато се спогледахме се засмяхме.
-Добре, вече сериозно.-казах и се спрях да се смея, а след мен тя.-Агенцията по недвижими имоти не ми позволява да си купя къща. Можеш ли да направиш нещо?
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:36 pm

Замислих се. Попринцип нищо не можех да направя. Дори и на мен не ми даваха, дори и да знаеха, че съм директор. Но това не променяше непълнолетието ми. Затова спокойно бях изфалшифицирала документи зьа родители и си бях купила къща.Вдигнах рамене.
-Нищо не мога да направя.-казах и се замислих.-Всъщност мога. Остани при мен.-предложих. Къщата беше голяма, такаче съвсем спокойно можеше да остане.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:38 pm

Вдигнах непритенциозно рамене.
-Добре, щом ме искаш в къщата ти...-усмихнах се. След малко два големи куфара се повиха зад нея. Тя се обърна и се засмя.-Да всичко е мое.-отговорих преди тя да е питала.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:45 pm

Засмях се.
-Добре тогава.-казах. Икономът дойде и аз му казах:
-На втория етаж, дясно, пърявата стая.-след като съобщих указанията икономът хвана куфарите и ги качи в стаята ми, понеже нямаше място за стая за гости.-Надявам се да не се притесняваш, че няма друго легло и друга спалня. Просто няма място.Добре дошъл-вметнах после
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 6:52 pm

-Няма проблем.-казах и издърпах ръката й такаче Скарлет седна в скута ми..Беше наистина много лека. Обърна се към мен и ми се усмиихнах.. Икономът се върна и дори без да обръща поглед към нас продължи напред. Това се очертаваше добре. Нямаше да се грижим за нищо, а каквото поискашм ще ми се даде.Но най-важното- бях със Скарлет.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 7:40 pm

Телефонът неочаквано извъня. Станах набързоп и го вдигнах. От другата страна чух мъж с плътен висок глас, който говореше на френски. Не казах нищо в продължение на 1 минута, а след това той си пое дъх и ме остави да кажа нещо.Започнах да говоря нежно и гладко, сякаш бях французойка, каквато всъщност не бях.След като говорихме около 5 минути той се съгласи с мен с въздишка и ми каза ' Чао' и затворих телефона.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 8:08 pm

След като свърши с разговора си, от който чух само бърборене, Скарлет седна до мен и подложи главата си на рамото ми.Тогава....
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 8:10 pm

Внезапно се сетих, че трябва да отивам в училището. Казах това на Джейк и излязох през вратата, след като той ме целуна.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:04 pm

Двамата с Майкъл дойдохме. Понеже и аз живеех тук със Скарлет отключих вратата. Влязохме вътре и светнах лампата. Кучето на Скарлет, вече примирено, че не може да се мери с мен, се затича към нас. Дори да ме беше ухапало аз го погалих. То заподскача пред нас и после отиде в спалнята на Скерлет. Чу се силен лай, от който разбрах, че се опитва да събуди момичето, ако беше заспала. Но когато тя слезе беше със сресана коса и много бодра.Усмихна ни се и тримата седнахме. С въздишка казах:
-Хубав рожден ден на Ая беше!
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:08 pm

Аз почуках на вратата. Когато ми отвориха, се засмях и казах:
- Е, сега всички сме тук. Неможах да си тръгна по - рано. Ая ме задържа.
Влязох и седнах до тях.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:11 pm

Икономът дойде и както винаги изискан попита:
-Нещо да желаете?-прозвуча плътния му глас.
-Аз искам една кола с малко повече лед.-всеки път използвах възможноста дфа нареждам. Беше хубаво да ти носят всичко.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:13 pm

-Аз нищо не искам.-казах спокойно, но някак отвеяно. Сякаш бях там само тялом. Но след миг дойдох на себе си.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:15 pm

Усмихнах се на иконома и казах:
- На мен само чай.
Погледнах към Скарлет.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:19 pm

-Кола с малко повече лед.-повторих казаното от Джейк и се отпуснах назад.След миг икономът донесе исканите от нас неща и ни остави сами. Чуваше се приглушено звънене на чаши, които сигурно той подреждаше. Кучето ми постоянно се навърташе около икономът, който обичаше да си играе с него и да го занимава.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:24 pm

Отпих от чашата си.
-Понякога не мога да разбера директорката.-обърнах се към Майкъл и Каролайн, сякаш Скарлет я нямаше. -Един път е строг, а друг път...-започнах да се шегувам
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:32 pm

Погледнах Скарлет и се усмихнах.
- Трудно е да си директор - казах и се засмях - Това не е работа за всеки.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:34 pm

Въздъхнах усмихнато
-То не е и работа за мен, ама като ми съобщиха, че съм наследница по незнам каква си линия...нямаше как да откажа. А сега имам страхотни идеи, с които хем ще учите хем ще се забавлявате.-похвалих се аз.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:38 pm

-Оуу, ама ние ще учим ли?-пошегувах се.-Супер, какво ново?-позаинтересовах се после.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:40 pm

Усмихнах се дяволито.
-Ще видите когато направя всичко.Обещавам, няма да съжалявате.-казах
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:54 pm

-Супер.-ухилих се. Знаех, че ученето и аз просто не си подхождаме особено, такаче само щях да зяпам умно учителя и да пиша в тетрадката си, по скоро да драскам.След като мина един 1яас в приказки и смях стана късно и Майкъл и Каролайн си отидоха.Икономът прибра всичко, а аз се качих в спалнята. Бях наистина много умнорен затова само съблякох тениската си и събух обувките си и направо скочих в мекото легло..Обърнах се на една страна и затворих очи. Не бях точно заспал когато чух тихо отваряне на вратата и тихи стъпки.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 10:01 pm

Влязох съвсем тихичко в стаята, която беше в непрогледен мрак. Понеже мислех, че Джейк е заспал се преоблякох: Къщата на Скарлет Силияр Miranda-Kerr-Bikini-PJs-320x480
Бавно легнах на леглото, такаче то въобще не се помръдна. Обърнах се на другата страна и се унесох в сън.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 8:45 am

Събуди ме яркото слънце което печеше навън. Дори част от прозорците да бяха закрити с копринените пердета, стаята беше чудесно осветена. Но когато отворих очи, все още сънен видях, че в просъница съм бил сложил лявата си ръка на кръста на Скарлет. Нещо ме погъделичка по лицето и усетих косата на момичето, а след това й аромата на ванилия, който винаги усещах, когато бях близо до нея. Усмихнах се и бавно и безшумно се обърнах по гръб. Когато видях часовника той показваше 10:00 часа. Станах отново така безшумно и дръпнах пердето нацяло. Вече стаята стана по-тъмна, а й това беше целта. Отворих един голям гардероб, където очевидно някой беше подредил дрехите ми. Взех бежава дълга блуза . Затворих гардероба, хвърхил последен поглед на Скарлет за да се уверя, че спи и тихичко излязох през вратата.Слязох по стълбите и отидох в трапезарията. Там открих лаптопа си и този на Скарлет. С изумление видях, че Скарлет има и готвачка. Беше жена на средна въздаст с късо постригана черна коса и ниска на ръст.След като ме попита какво искам отвърнах, че ще изчакам Скарлет. Отворих лаптопа си и започнах да пиша нещо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Скарлет Силияр Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Скарлет Силияр   Къщата на Скарлет Силияр Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Скарлет Силияр
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ханде Сорал
» Къщата на Майкъл Лихтен
» Къщата на Ая Хирано
» Къщата на Вайалет Конър
» Къщата на Емили Райнберг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Извън училището :: Градът-
Идете на: