School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Ая Хирано

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:04 pm

Вече се ядосвах. Първо годеник, сега и това. Тонът ми беше по висок, когато казах:
-Виж какво, Ая!-казпочнах.-и си на 16. Това е ненормално да имаш годеник.-посочих мъжа.-Та той е с 10 години по-голям, от теб. А на всичкото отгоре си бременна.-с всяка дума тонът ми ставаше по-висок и ядосан. Джейк стана и дойде при мен, защото знаеше какво момжеше да последва нататък.Бях директорка, имах право на всичко. На абсолютно всичко.-Ще те изключа от училище, ако направиш още някаква глупост.Не знам какво смяташ да правиш, не ме и интересува. Просто не го показвай-показах корема й.-в училището. Няма място там. Не искам прекалено много отсъствия. Ти нямаш право на това!-последното прозвуча като забрана.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:08 pm

-Вие сте директорка -Хахаха.
-Трябва да се грижете за учниците?
-Ако не отсъствахте, нямаше да съм бременна!
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:13 pm

Тя не беше на себе си. Но аз бях извън контрол.
-Аз да не съм директорка? Добре, извинявай, но как да стоя и да те пазя да не се...-не продължих, защото беше пълна глупост, която не исках да изричам. Погледнах я отвратено, а после и мъжът до нея.-Другия път няма да отсъствам и ще те бържа, да не те докосне той.-погледнах отново към мъжа.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:14 pm

-Но,аз го обичам ,и никога няма да се откажа от него,детето щяе има баща!
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:15 pm

Усмихнах се кисело и дяволски.
-Слушай малката.-казах твърдо и ясдосано като Скарлет. - Тя няма да бди над теб. Това си е твой проблем.-нямаше да започвам с обичайните лекции за предпазване и другиоте глупости от този сорт.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:18 pm

-Знам ,аз го обичам -беше ми лошо,отидох в банята и зи прерязах вените?
-Надявам се някой да ме открие!
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:19 pm

Хванах Скарлет и излязохме бързо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 5:23 pm

Всички чухме писък. Той сякаш се вряза в главата ми и от него изпуснах чашата. Всички се затекохме към източника на писъка. Всеки започна да вика името `и. Влязох в банята, защото предположих, че ще е там. От видяното и аз се изписках. Викнах останалите. Всички се приближиха, а аз излязох от стаята. Вида на кръв не ми харесваше особено много. Останалите се опитваха да `и помогнат, а аз реших да отбия вниманието си и затова започнах да събирам стъклата от чашата.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:08 pm

Стоях, без да мърдам, сдържайки смеха си. Беше ми смешно, защото едно хлапе на 15-16 години се бе взело прекалено насериозно. Беше ми смешно, защото тя бързаше да се състари с проблемите на възрастните. Беше ми смешно, че се е сгодила след необезопасен полов акт. Беше ми смешно, защото сега се беше разочаровала и си бе прерязала вените, а годеникът й не направи нищо. Беше ми смешно, защото тя бе толкова глупаво постъпила, и като цяло ми беше смешно. Видях, че Каролайн се наведе да събира стъкла и се наведох да й помагам главно, за да не се пукна от смях.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:17 pm

Необръщах внимание на никого вече. Видях, че бях останала почти сама. Ая леко се съвземаше. Аз станах и оставих стъклата и излязох. Запътих се ннякъде. Само се надявах да съм далеч от там.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:21 pm

Седях със скръстени ръце и гледах всичко това, което се случи. Това беше глупаво-точе, че е бременна, това, че се е сгодила. Скарлет се беше ядосала и беше в пълното си право. Въздъхнах и погледнах към бъдещият й съпруг, който я отнасяше към спалнята й...Тогава....
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:24 pm

Върнах се в къщата. И без да казвам нищо, хванах Майкъл и го повлякох след себе си. Годеникът на Ая се опита да ни помоли да останем, но ние само поклатихме отрицателно глава. Погледнах Майкъл да видя той дали няма да каже нещо, но и той нямаше какво точно да каже.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:35 pm

Не исках да нарушавам "смейната идилия" по тази причина си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ая Хирано - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая Хирано   Къщата на Ая Хирано - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ая Хирано
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Къщата на Емили Райнберг
» Къщата на Ханде Сорал
» Къщата на Майкъл Лихтен
» Къщата на Скарлет Силияр
» Къщата на Вайалет Конър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Извън училището :: Градът-
Идете на: