School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът

Go down 
+3
Емили
Джейк
Скарлет
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 9:03 pm

Удивлена от приятелското отношение между двамата колеги 'или нещо повече' и не толкова удивлена от колкото очарована казах:
-Здравейте-казах с усмивка за да отвърна на приятелското отношение
-Уил Вандам-започнах да се представям подаваики отчтиво ръка към Скарлет
-Да, имам въпроси.-започнах да обеснявам присъствието си-Може ли -продължих-може ли да ми покажете леглото на което да се настаня в женската спалня...-усмихнах се чаровно и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 9:47 am

-Можеш да си избереш всяко легло, което не е заето. Това което е заето има нощна лампа, която ще се появи и на твоето. -отговорих на въпроса й с нежен глас, който сякаш прокънтя из стаята.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 01, 2010 5:14 pm

Позамислих се...
-А, Дам.-Съгласих се и както обикновено с леко притеснение:
-Мерси, аз... аз ще тръгвам.-усмихнах се с моята чаровна усмивка и се запътих към вратата...
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 1:48 pm

Влязохме със Скарлет и седнахме на два стола, които бяха един до друг, пред бюрото й. Със самодоволна усмивка тя ми подаде купчинка форуляри и някакви листи и ми обясни какво да правя. Въздъхнах, а тя ми се уплези дяволски. Поставих листовете на бярото и взех един химикал. Извърнах поглед към Скарлет. Тя спокойно се беше облегнала на стола си и доволно четеше някакво модно списание. Сега на моето лице се пови самодоволна усмивка и рязко взех списанието.
-Директорката няма да чете списания.-казах и се засмях. Тя пак ми се уплези и взе да пише върху някакви нлистове нещо.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 6:19 pm

Наблюдавах Джейк с периферното си зрение. Беше спокоен, задълбочен в работата си. Имах толкова много въпроси, които исках да му задам. Сега бяхме сами, може бе беше добър момент.
-Може ли да те питам нещо?-попитах тихо, а той без да вдига поглед от форумярите, които надписваше, кимна.Реших за начало да не го питам с точен въпрос.-Разкажи ми за себе си. Какво си ти.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 6:50 pm

Вдигнах глава и се обърнах към нея.Усмихнах се леко на това, че искаше да разбере повече за мен.
-Ами...-започнах, премисляйки от къде да тръгна.- Когато бях малък, съвсем малък, на около 5 години, бях ухапан. От вълк, на име Деймън. Ако някой вълк ухапе човек, то този човек се превръща във върколак.Когато родителите ми разбраха се ужасиха и буквално ме изхвърлиха на улицата. Деймън ме прие при себе си, както и при цялата глутница.Той искаше да се науча като нормалните деца, но не ходех на училище, поради простата причина, че не можех да контролирам себе си. Деймън ми носеше учебници и всички от глутницата ми преподаваха по някой предмет. Деймън, който е водач на глутницата, ми даваше да чета поезия и много други книги. Наизустил съм творби на Рилке, Шекспир и други известни писатели. Имаме и друг водач на глутницата. Те са двама. Другият- Джош ме учеше как да се контролирам. Признавам си беше наистина трудно.-спрях за миг. Скарлет ме слушаше с внимание.-Така бавно и постепенно се научих. Гледай.-казах после. Поставих двата си показалеца един срещу друг и между тях се пояши нещо като електрически конец. След това отново просължих.- Всеки в глутницата има някаква сила, освен физическата. Когато става студено, горе долу 0 градуса и надолу, се трансформираме против волята ни. А ако поискаме, дори да е топло също можем да се трансформираме, но за щастие не усещаме никаква болка, която се появяве, когато е студено .-завърших найнакрая, но знаех, че Скарлет имаше още въпроси.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 7:07 pm

Кимнах леко с глава. Бях запомнила всяка негов думна. Рилке беше един от любимите ми писатели
-Защо не си с глутнацата сега? Защо дойде тук? Защо не се върнеш при тях, да продължиш живота си с тях?-знаех, че последният ми въпрос беше напълно излишен, защото знаех какъв ще бъде отговора му. Поне една част.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 7:21 pm

Започнах спокойно да отговарям:
-Повечето от глутницата се трансформират за постоянно за през зимата. Като сега. А другата част, които не искат просто отиват в някоя гореща страна. Аз не избрах нито едно от двете. Всъщност тук не е чак толкова студено...Тук дойдох защото исках да развия силите си и да продължа да се опитвам да се контролирам, възможно най-добре.На последния въпрос ще ти отговоря само с две думи: заради теб.-последните две думи, знаех, че и тя ги знае. Че тя също знеше отговора, но просто искаше да го чуе от мен. Да чуе тези две сладки думи.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 9:48 am

Усмихнах се леко.Исках да чуя тези думи от него, а когато ги чух се отпуснах още повече.
-Кажи ми нещо на Рилке.-помолих го после.Той ми се усмихна и след кратка пауза каза:...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 9:54 am

-О, как сега душата си да спра,та твоята да не докосва? Как над теб да я издигна в небесата?Бих искал да я скрия в пещера,затулена сред местност непозната,за да не тръпне в стихналия мрак,когато в теб потръпва глъбината.Но всичко ни раздвижва - теб и мен, -
и като лък, две струни хванал в плен,извлича пак един акорд чудесен.Кой инструмент разпъва ни така?И кой ли цигулар ни взе в ръка?О, сладка песен.- изредих набързо едно от любимите ми стихотворения.- Любовна песен, така се казва. Но на немски звучи по хубаво...-вметнах после, но тогава влезе....
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 6:35 pm

Влезе кучето ми-гордо и сладко.
- Това стихотворение наистина е хубаво.-казах след като погалих кучето и се усмихнах на Джейк. Той придърпа стола си към моя и хвана ръката ми нежно. Почувствах горещата му длан.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:31 am

Станах и я целунах. След като се отдръпнах казах:
-Хей, нямахме ли работа?-попитах закачливо и й хвърхих дяволски полед. Тя въздъхна, затова съобщих:
-Хайде в мола?-усмихнах се после. Тя кимна.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:36 am

Станах и с магия се преоблякох така: Кабинетът - Page 3 200 . Усмихнах се и двамата тругнахме.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 10:09 pm

Със Скарлет влязохме хилейки се.
-Хей, нали не беше важен разговор?-попитах още засмях. Колкото и да бях зам.дирекотр не се държах като такъв. А и не исках. Не беше в стила ми. Седнахме на два стола и се облегнахе. След едно споглеждане се засмяхме отново, но без причина.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 14, 2010 7:26 pm

Решин нароччно да се направя на сериозна.
-Беше един от най-важните!-казах засмяна. Той ме погледна учудено и неразбиращо.Отново се засмях.-Ами, така де. -преди да продължа някой влезе...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 1:58 pm

Влязохме с Майкъл премръзнали отвсякъдсе. Зарадвах се, че в кабинета е топло, както никога. Седнахме на дивана, премръзнали и мокри, като мокри кучета.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:12 pm

Бяхме премръзнали. На бемогом стигнахме до кабинета на Скарлет. Тя овори вратата и двете влязохме. Измирени седнахме да момчетата и въпросът се изтръгна от устата ми в същия миг:
- Как сте?
Погледнахме ги загрижено ...
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:15 pm

Не изчаках отговор. Прегърнах силно Джейк през врата.
-Беже...съжалявам. Наистина! Не бях виновна.-казах без да се отделям от него. Той сложи ръжете си на талията ми, за да ме задържи. След като отново го пуснах го хванах за ръката, но не усетих така горежата му кожа, която усетих на лицето му. Ръцето му бяха ледено студени заради студа, който бях причинила.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:16 pm

Усмихнах се леко. Погледнах Скарлет и казах:
-Няма нищо, успокой се. Важното е , че не се случи нищо особено.
Погледнах Каролайн и усмивката ми се разшири.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:20 pm

Аз също му се усмихнах. Приближих се до него и го хванах през ръка.
- Радвам се, е си добре. - казах.
Наистина важното беше, че нищо не се беше случило. Независимо от всичко, сега всички се чувствахме добре.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:23 pm

Въздъхнах
-Да...наистина. Скарлет мислех, че управлявапш водата , ане времето?!-попитах я после
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:24 pm

Кимнах с глава.
-Да...и аз така си мислех.- казах след кимането.-Но явно не е така. Имам предвид мисля, че още мога да контролирам водата, а с времето нямам на представа. Ще учим Контрол на силите. Сигурно там ще се науча. Не зна,.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:06 pm

Погледнах я и се усмихнах мило. След това казах:
- Спокойно, не си виновна.
Погледнах я, и тя ми се усмихна дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:24 pm

-Хм...добре.Аз ще тръгвам.-казах. Сканах й целунах Джейк и докато той се осъзнае какво става вече бях излязла
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Sponsored content





Кабинетът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Кабинетите :: Кабинета на директора-
Идете на: