School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът

Go down 
+3
Емили
Джейк
Скарлет
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 4:14 pm

Здравейте -
Г-жо Скарлет моля ви да ме раведете из училището
Извинете за безпокойството.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 4:19 pm

-Училището не е голямо, няма да се изгубиш. Обиколи сама.-казах и и се усмихнах някак кисело.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 5:14 pm

Отидох при директорката
изглеждаща така

Кабинетът - Page 2 Phoebe_tonkin_13
И и Дадох покана:Кабинетът - Page 2 005749488
ще ви очаквам днес в 18:00 часа.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 5:21 pm

-Добре, благодаря.-смотелевих. Накрая тя и другото момиче излязоха. Отпуснах се назад на стола си, а Джейк остави книгата, която вече четеше 1 час. И то само една страница. Съмнявах с, че е прочел нещо. Той стана от канапето и дойде при мен. Наведе се и започна да ме целува.Тогава....
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 5:26 pm

Нещо ме ухама по ръката. Бърсо и рязко отворих очи и се отдръпнах от Скарлет. Кучето й ме зяпаше победоносно. Погледнах към ръката си, от която течеше кръв.
-Май зъбите му са доста остри.-смотелевих после без да отделям очи китката си.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 5:33 pm

Ужасих се от поведението на кучето си.
-Боже, съжалявам.-казах и бързо станах от стола си. Погледнах кръвнишки кучето и му посочих ъгъла.Очевидно то беше смятало всичко на шега, затова само наведе виновно глава и отида да легне на пода в ъгъла на кабинета.Отидох до едно малко шкавче и взех бяла кърпа.Само леко допрях кърпата до раната.С Джейк седнахме на канапето.Държеше кърпичката до китката си.-Наистина съжалявам. Очевидно кучето си е мислело да си поиграе.-смотелевих после. След малко кръвта спря да тече.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 5:46 pm

Усмихнах се.
-Няма нищо.Чеяе не ме боли.. -казах, но тя не ми повярва.-Добре съм!-настоях, а Скарлет въздъхна.-Е, ще ходим ли на рожденния ден?-попитах, а тя веднага кимна, без да казва нищо.-Хайде, по весело.Това е само рана.Хайде, ще се видим там.-допълних и я целунах. След това излязох.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 7:57 pm

Влязох без да мисля, че не съм в моя си кабинет, но това сега нямаше значение. Всичко в Скарлет бушуваше и сякаш кръвта и кипеше. Беше наистина ядосана. Аз също не можех да повярвам на чутот, а и на видяното. Нали само щеше да ни показва приятеля си, после се сгодиха, а после била бременна. Това беше паранормално за едно 16 годишно момиче. Аз бях на 17, но нямахй намерение да правя каквото и да било по въпроса...Подпрях се на една стена, исках да изчакам Скарлет малко да се пооспокои
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:05 pm

Влязох, а токчетата затрополиха по пода. Отидох до бюрото си и подпрял лакти, като се приведох. Закрих лице с дланите си.
- Ще ме вкара в лудницата, в психиатрията това момиче.-завайках се. В последно време само за там си бях. Изправих се и се обърнах към съвсем спокойния Джейк, който се беше облегнал небрежно на стената и чакаше да се оспокоя.
-Тя е на 16!-повторих.-Ще се жени за около 30 годишен мъж, а преди това те...-поех си въздух, но не продължих.-Извратено е.-казах тихо, спокойно и отегчено. Троснах се на въртящият стол зад бърото.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:12 pm

Влязох дори без да почукам. Скарлет мал;ко се стресна, мно после се пооправи .
-Това е паранормално за това момиче.-започнах, но тя ме прекъсна.
-Знам, знам,знам.-започна да повтаря. Седнах на един от трите стола и пред бюрото й.
-Какво ще правиш?-попитах любопитно. Джейк дойде до мен и седна на другия стол.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:21 pm

Влязох и погледнах останалите. Дойдох тус, защото просто нямъше къде да ида. Кимнах и после седнах на празния стол. Въздъхнах шумно.
- Незнам какво да правим. - казах сякаш сама на себе си.
Погледнах ги и зачаках няакъв отговор.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:24 pm

Скарлет мълчеше, такаче като зам.директор казах:
- Ще я изчакаме. Искам да видим дали ще роди това...това...-въздъхнах ио не продължих.-Ако да ще има право да продължи училището, но без детето. Ще си идва сама тук. -спрях за миг.-Тя е мног малка за тези неща.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:38 pm

Почуках на вратата и започнах да чакам да ми позволят да вляза. Исках да питам директорката какво ще стане с ученичката, която е бременна, сгодена и дали въобще ще учи. Другото, което ме интересуваше беше моралът в цялата работа и дали не трябваше да уведомим някого.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:50 pm

Рязко обърнах главата суи към вратата.
-Влез.-казах високо, но някак плахо. Когато учителят влезе Джейк, Майкъл и Каролайн се отдръпнаха настрана и седнаха на едно канапе на края на стаята. Мъжът седна на един стол пре бюрото. Загледах го въпросително.
[i]
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 8:57 pm

- Какво ще правим с ...хмммм... онази бременна ученичка, която се сгоди. Доколкото знам трябва да се уведомят по-висшите инстанции, но Вие сте директор на училището и трябва да решите какво ще правите. - казах едва сдържайки смеха си, който бе породен от ученичката, която си бе прерязала вените в опит да реши проблемите.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 9:01 pm

Ударих главата си в юмруците си. Отново вдигнах глава към мъжа, който едва се сдържаше да не се засмее.
-Засмейте се, защото е пълна свехория. Всичко.-казах отегчено и се облегнах назад.
-Нямам никаква идея какво да правя с нея. Очевидно се опитва да порасне по-бързичко от колкото трябва...-довърших
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 4:46 pm

Почуках на вратата... и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 4:49 pm

Стоях мълком, чакайки Скарлет. Подскочих, когато се почука. Но когато позволих на този, който бе почукал да влезе, видях, че не е Скарлет. Усмихнах се чаровно на момичето и я поканих да седне. Знаех, че беше дошла за малко отговори, които вероятно аз щях да й дам. Все още не знаех защо Скарлет ме бе назначила за зам. директор, но изпълнявах задълженията си.Загледах въпросително момичето.
Върнете се в началото Go down
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:06 pm

-Ааа...-зачудих се аз защо директорката я няма, нямаше какво да измисля-Директорката тук ли е?
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:09 pm

Замислих се, защо й трябваше.
-Не...-започнах.-Но аз също мога да ти помогна. Кажи, моля те-настоях.
Върнете се в началото Go down
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:14 pm

-Исках да задам няколко въпроса-и започнах да ги изброявам:
-В колко чеса трябва да сме за чесовете в определените кабинети...?


Последната промяна е направена от Уил Вандам на Вто Мар 30, 2010 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:16 pm

Усмихнах се, че най-накрая започнахме.
-Не сме решили още, но ще бъде някъде към обяд за да може веднага след първите два часа да обядвате, а след това да продължите с третия.-казах спокойно и равномерно, но гласа ми прозвуча меко .
Върнете се в началото Go down
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:20 pm

Попитах отново:
-Добра идея за обяда, а посещението задалжително ли е?





П.П. Аз напримерно понякога съм на училище до два, а вторник и четвъртак съм на курсове от два и половина...
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:35 pm

Облегнах се бавно назад
- За обяда не, но ще прегладнееш.-засмях се, но не и весело.-Но за часовете да. Задължително е. Както в нормалните училище можеш да носиш бележка и нещо подомно, което да те извини.





П.П.Отиди долу на чата за да ти обясня.
Wink
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 7:54 pm

Отворих рязко вратата и Джейк и момичето се обърнаха към мен. Усмихнах им се и се приближих до стола, където беше седнал Джейк
-Това, че си заместник дирекотр не ти дава право да си в моя кабинет, на моя стол.-казах, но после се усамихнах сладко.
Избутах го, при което той прихна от смях и седна на друг стол по далече от мен. Загледах новото момиоче, което гледаше странно към нас, по-точно към странното ни поведение. Реших да не обръщам внимание на това затова започнах.
-Скарлет Силияр-представих се с усмивка.-Въпроси?-предположих за какво е дошла тук.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Sponsored content





Кабинетът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът   Кабинетът - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Кабинетите :: Кабинета на директора-
Идете на: