School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Светлата част

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Светлата част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 11:38 am

Незнаех защо, но тук ми беше любемото място. Беше спокойно и тихо. Книгите отново бяха с мен и Рони тихо стоеше, както винаги. Бях се заплеснала в книгата и необръщах внимание на малките шумоленета наоколо. Изведнъж обаче Рони се разшава и хукна нанякъде. Аз се изправих и завиках името `и. Видях я че се връщаше, но зад нея беше...
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Светлата част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 5:34 pm

Алис,която бягаше из гората.На лицето `и бе изписан ужас.Бягайки бе хванала дългата си черна рокля,за да не `и пречи.Косата `и се вееше.Момичето се спря замалко и се задъха.Огледа се наоколо и веднага щом чу как някой се приближава към нея побягна.Изведнъж един нож премина с огромна сила на няколко милиметра от лицето `и.След малко някой запрати още един нож по нея,ала тоз път `и направи доста големичка драскотина на ръката.Момичето разкъса роклята си,за да я скъси понеже не можеше да бяга с толкова дълга рокля.Щом я разкъса отново побягна.Бягайки се спъна в един камък и падна на земята.Косата `и бе разрошена,а самата тя бе изключително уплашена.Към нея се приближаваше силует на момче.Момчето се приближи към нея.Той бе висок,слаб,облечен бе в черно и носеше черна шапка.Косата му също бе черна,а очите-сиви.Усмихна се дяволито и каза:
-Откажи се най-накрая Алис.-след което се приближи още повече до нея.Момичето се изправи спокойно.
-Добро момиче.-каза `и той и понечи да я прегърна.Алис му удари един юмрук в лицето с думите:
-Даже не си го помисляй.-след което успя да извади от джоба му един нож и го насочи срещу гурлото му.
-А сега се разкарай от тук преди да преброя до три или ще ти прережа гърлото.-каза му тя.Момчето изчезна веднага понеже се бе уплашил.Алис започна да се смее.
-Хах страхливец!-ала веднага млъкна и хвърли ножа щом забеляза момичето което през цялото време си седеше там и гледаше учудено.
-Ъъъ...здрасти...-каза `и Алис.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Светлата част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 5:54 pm

Седях пред нея, погледнах я е тихо я попитах:
- Моляте, не ме наранявай....
Набрах кораж и допълних:
- Аз съм Каролайн
Върнете се в началото Go down
MaLkoTy_sTrAnNi4e
Ученичка
MaLkoTy_sTrAnNi4e


Брой мнения : 14
Points : 26
Join date : 07.03.2010

Светлата част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 6:59 pm

Алис `и се усмихна и каза:
-Спокойно.Бих наранила само онзи идиот.-след което се засмя и добави-Аз съм Алис.Алис Хамилтън.Приятно ми е.-след което протегна ръка към Каролайн.
-Съжелявам,ако съм те изплашила...дори и да ме дразни нямаше да го убия...просто реших да го уплаша малко...голям страхливец е.-след което момичето се засмя.Изведнъж момичето се сети за нещо и каза:
-Съжеляван,но имам работа.-след което побягна нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Светлата част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Светлата част
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тъмната част

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Гората-
Идете на: