School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Из Библиотеката( РПГ тема)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 3:58 pm

Тук учениците идваха за да учат или да прочетат някоя друга книга.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 4:54 pm

.Влязох в библиотеката ,взех една книга седнах на едно диванче и започнах да чета ,когато :
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeПет Май 07, 2010 8:49 pm

Влязох в библиотеката бавно.Седнах на една маса и се облегнах назад. Затворих очите си и се замислих. Мислих си за едно момиче. Специално. Мислих се за трансформациите, за глутницата, а накрая мислите ми стигнаха до сладък чийзкейк, който очевидно ми се беше прияло
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeПет Май 07, 2010 8:58 pm

Влязох тихо и веднага усмивката ми се появи на лицето. Отидох тихо до Джейк и прокарах ръката си нежно по лицето му. Той се усмихна, а дори не отвори очи. Дръпна ръката ми и....
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 9:40 am

И я целунах.Толкова сладко блаженство. Когато тя се отдъпна аз отворих очите си и се усмихнах.
-Решила си да се образоваш с някоя друга книга?-попитах шеговито
.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 9:45 am

Вдигнах рамене.
–Мда...ела да ми помогнаш, че си по висок.-казах и го издърпах от стола, където той си стоеше съвсем спокойно.Отидохме до един рафт и му посочих една книга, която не можех да стигна. Той се наддигна и ми взе книгата, подаде ми я и седнахме отново на масата.-Къде са Майкъл и Каролайн?-попитах осънавайки, че не съм ги виждала.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 2:20 pm

Сетих се, че не бях ги мяркал наскоро.
-Не знам ,но съм сигурен, че са някъде из околностите. Първо защото Каролайн обича природата, второ защото Майкъл винаги е с нея.-засмях се леко.-Какво четеш?-попитах след кратка пауза, с цел да разуча книгата й.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeНед Май 09, 2010 1:27 pm

тавих книгата небрежно пред него. Той я вдигна, кимна и каза:
-Най-страшните магически същества.
Вдигнах рамене.
-Видях я в интернет и реших да видя какво пише. Само не мога да разбера защо върколаците спадат към тази категория. Според мен не са толкова страшни
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitimeВто Май 11, 2010 7:02 pm

Поклатих неодобрително глава.
-Всъщност не са от най-милите създания. Вероятно ще ги учим в уроците...-усмихнах се леко.
Станах бързо, хванах книгата на Скарлет и я оставих на масата. Дръпнах я за ръката и тя стана. Добнлижих се до нея и я целунах. След като отново я погледнах, тя сияеше, аз също.
-Кой обича книги?!-попитах закачливо.-Хайде, ела да се разходим, защото библиотеката не ми харесва особено.-засмях се.
-Ктъде отиваме?-прозвуча гласът на Скарлт.
-Ами в една пещера на езерото...Не те е страх, нали?-отново започнах да се закачам.Тя ме бутна леко и двамата тръгнахме, като Скарлет ме хвана за ръката
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Из Библиотеката( РПГ тема) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Библиотеката( РПГ тема)   Из Библиотеката( РПГ тема) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Из Библиотеката( РПГ тема)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Из коридорите :: Библиотеката-
Идете на: