School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на учениците

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 4:38 pm

...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:28 pm

Държах Майкъл за ръка. Влязохме. Ухаеше приятно и на масата имаше сервирани прекрасни ястия. Запътихме се към масата и седнахме на два от столовите. Отпих от чашата....
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:31 pm

Седнах до Каролайн.Пред мен имаше капучино, без много мляко,както го обичах. До капучиното имаше чиния с няколко яйца и бекон, а до чинията портокалов сок. Взех вилицата и започнах да ям бавно, в мой стил, макар глада си. Отпих от сока,а после...
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:34 pm

Влязох държейки Джейк за ръка. Усмихнах се чаровно и седнахме от другата страна на масата.
-Помислих, че сте се изгубили!-казах престорено сериозно, а после всички се разсмяхме.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:36 pm

Засмях се.
-Да, наистина къде бяхте?-попитах след това.-Не, че сме ви търсели. Нямаше дори да си направим труда...е само ако ви се беше случило нещо.-допълних.-Но едва ли....-продължих
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:37 pm

-Всъщност бяхме си добре.-вдигнах рамене.
Отпих от сока гледайки Джейк.
-Добре де...нищо особено. Само ни нападна един ангел, който искаше да ме удуши, нио нищо сериозно. Цял съм!-казах накрая все е дно се оправдавах
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:39 pm

Усмихнах се леко. Погледнах към Скарлет и казах закачливо:
- Ами при вас?
След като казах това тя се зачерви.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeВто Май 11, 2010 8:42 pm

Ухилих се.
Погледнах Джейк и той се усмихна
-Ами...първо четох една книга, нищо интересно. След това отидохме на пещерарта до езерото където гледахме залеза...но никой не ни е нападал-кзах и се засмях.-Всичко беше прекрасно. -казах накрая, нещо като заключение.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСря Май 12, 2010 8:07 pm

Усмихнах се и тихо продължихме закуската. Минаполовин час и свършихме със закуската. Облегнах се назад и попитах, за да дам тема на разговор:
- Е , някакви планве за деня?
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeЧет Май 13, 2010 11:18 am

Аз вдигнах рамене.
-Аз мисля просто да скучая. Насъбра ми се напоследък. Искам простода отида някъде, където просто да не правя нищо.-отговорих, а другите се разсмяха леко. Аз също се засмях.-Ами така де!
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeЧет Май 13, 2010 4:41 pm

Усмихнах се
-На мен също не ми се прави нищо!-отговорих.-Трябва да се наслъждаваме на свободата преди учебната година.
Малък плик, с малки крилца долетя до мен и падна на масата пред мен и Джейк. Ние се спогледахме и аз отворих писмото.Зачетох на глас:

Поради лични причини аз, Ханде Сорал, напускам училището и оставям учителския си пост.Радвам се, че бях в това училище и се запознах с нови хора. Благодаря на директорката и зам.директора.
Поздрави,
Ханде Сорал

Учудих се много:
-Ох, няма значение. Отново се набират учители! -казах все още изумена.-Лични причини?
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 6:50 pm

Облегнах се назад.
-Лични причини...-повторих сякаш леко разочарован
Скарлет сложи ръката си през рамената ми и каза:
-О, хайде...-прозвуча гласа й.
-,,Отново се набират учители"?!-повторих това, което беше преди казала.-Ами то преди имахме ли?-попитах и се засмях. Тя извъртя очи:
-Не...-каза и се усмихна някак виновно. Целунах я по бузата и казах:-Все тая...
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:14 pm

Засмях се и допих сока си. Усмихнах се широко и отбелязах:
- Е, непречи и да си останем тук.
Но след това поклатих глава отрицателно. Не ми се стоеше тук цял ден.
- Някакви предложения?- попитах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:16 pm

Поклатих глава.
-Никакви.-отговорих с една дума и погледнах Джейк и скарлет, които също не знаеха какво ще правим.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:23 pm

Телефона ми звънна.Отворих и чух женски глас, говорещ ми на китайски, едва ли не. Стоях опулена. След кратка пауза, за да изчакам да ми каже всичко, което има да ми казва, аз попитах на аглийски:
-English?Bulgarian?German?-изредих трите езика, които знаех.След 2 секунди жената започна на английски. Ех, това беше по-лесно.Постоянно кимах с глава, без да кажа нищо, за да не я прекъсвам.Накрая благодарих и станах набързо.Затворих телефона си и казах:
-Трябва да тръгвам. За огромна моя жалост, няма да скучая. Имам работа.-поясних и тръгнах бързо. Зад себе си чух имитирано порочистване на гърл;о, знаейки какво значеше това. Усмихнах се и се върнах няколко крачки назад, без да се обръщам. Обърнах се когато стигнах Джейк. Той беше с лице към мен и ме гладаше с дяволска усмивка. Усмихнмах се още по широко, докоснах нежно лицето му и го целунах по устните.
-Така е по добре...-промърмори той и отново се обърна към масата. Помаха ми с едно,,Чао" и аз тръгнах едва ли не тичешком.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:40 pm

Реших, че съм приключила вече със закуската. Усмихнах се и казах тихо:
- Сега май и аз ще тръгвам.
Станах.
- Трябва да разходя Рони. - измислих какво ще правя.
Целунах Майкъл и се усмихнах. След това тръгвайки към вратата им кимнах за "чао".
-Ще се видим по - късно. - казах и се засмях. Излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 7:42 pm

Вдигнах вежди.
-По-късно...-промърморих и се облегнах назад.
Погледнах към Джейк, който ми се смееше.
-Не ми се смей. Ти си зам.директор, нямаш кли някоя работа?-попитах, а той ми покалти глава в знак на отговор,,не!". Засмях се и аз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците   Масата на учениците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Масата на учителите
» Купето на учениците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Из коридорите :: Залата за хранене-
Идете на: