School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уил Вандам

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Уил Вандам Empty
ПисанеЗаглавие: Уил Вандам   Уил Вандам Icon_minitimeНед Мар 28, 2010 5:11 pm

Име:Уил Вандам

Години:15

Характер:Непоколебива,постигаща целите си, оравновесена (зодия:Везни), на моменти избохлива, отмастителна Twisted Evil , обичам да саздавам нови приянелства и много трудно развалям старите, ако някои ме ядоса да бяга на далеч защото ще го хвана и не одговарям ... Evil or Very Mad (С мен които иска, срещу мен които миже!!!).Обожавам малките животни I love you и не обичам някои да ги наранява Mad ...

История:От роднният си град с майка ми се преместихме в Хедърфилд и живеем в предградията.Бързо намерих 4-ри свои вечни приятелки Ирма, Тарани, Корнелия, Хеи Лин... и 5-те имаме магически сили. Аз имам силата на любовта, чистотата на човешкото сарце, мога да ставам невидима, да общувам с електрически уреди, да използва телепатия, за да разговаря със своите приятели, и да създавам астрални близнаци на себе си или на други хора и електричеството или с една дума КВИНТЕСЕНЦИЯ.

Раса:Вампир (от расата на пазителите на вселената)

Външен вид: Висока съм 1,69. Кафиави очи, къса червена коса ако трябва аниматор да ме нарисува:

Уил Вандам 277dde33b647b68b Уил Вандам 3e90c869cb27cdfe


Последната промяна е направена от Уил Вандам на Съб Апр 03, 2010 5:59 pm; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Уил Вандам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уил Вандам   Уил Вандам Icon_minitimeНед Мар 28, 2010 5:19 pm

Кажи ми само каква раса си и те пускам.
Ангел
Вампир
Върколак
Полу-бог
Смесена


Май са само това.А и моля те прочети в първия подфорум темата " Как се пише РП" Wink Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Уил Вандам
Ученичка
Уил Вандам


Брой мнения : 99
Points : 157
Join date : 25.03.2010
Age : 29

Уил Вандам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уил Вандам   Уил Вандам Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 6:03 pm

Embarassed Razz мноогоо смешно YES! lol! Very Happy Smile Laughing cyclops I love you bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уил Вандам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уил Вандам   Уил Вандам Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Уил Вандам
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Започни :: Герои-
Идете на: