School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислиш за предишния

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeНед Мар 28, 2010 3:10 pm

-Е не мисля ,че е нужно да обяснявам!
-Пишете какво мислите за предишния ,който е писал преди вас? alien
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:23 am

Ами...да видим. Пише невероятно ужасно, по-зле не съм виждал. Честно!!! Направо...абе сега да не обяснявам праявилата в българския език. Иначе ня е познавам лично, но Деница( админката) ми е разправяла доста pirat pirat

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:55 am

Ами..честно казано нищо лошо не мисля.Само дето много бързо се настройва от мило към дразнещо за нищо..Иначе си пише много добре Рп-тата.

ПП.Джейк да знаеш по-добре да не я познаваш!!
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:08 am

Ами...и теб не познавам, само знам, че се казваш ДениSmile . Пишеш супер РП-тата...да знам характера ми е такъв и не мога да го променя Neutral дори в РП-тата. Тъй, че свиквайте ми. Laughing


П.П. Знам, другата Дени ми каза Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:12 am

Ох...ами...за теб ще кажа, че пишеш РП-тата добре...(ами то всички го казват, осван за Ая, хахах)... Извън форума си романтичен( колкото мога да преценя по чата).А зад копмютъра аз изчервявам като домат заради твоите писания на чата, така да знаеш. Иначе си готин човек...без да те познавам лично Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:35 am

Кфо да кажем за тебе бе Дени..Относно Ая ме разбираш и сме на едно мнение.Няма да повтарям Рп-тата..и..ами..абе добър админ си,сайтчето ти е суперско и такам..

ПП.Ще ти свикна се някога Джейки!
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 8:37 am

Ами след като прочетох някое друго твое рп, казвам, че пишеш стойностни и добри, но само до тук. Нищо повече не знам за теб.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 5:56 pm

Aми пише хубави РП-та и.....абе за сега само хубави работи.
Върнете се в началото Go down
Питър
Ученик
Питър


Брой мнения : 14
Points : 185
Join date : 13.04.2010

Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 6:02 pm

Засега незнам нищо друго освен името й , но се надявам да узнам и нещо повече за нея.Виждам че пише също хубави РП-та ( както почти всеки ) и че много ми допада от това което съм прочел.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 6:42 pm

-Изглежда ,добро момче и приятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислиш за предишния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за предишния   Какво мислиш за предишния Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислиш за предишния
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ако се събудя до предишния...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Свободна зона =) :: Игри-
Идете на: