School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кафенето на плажа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 7:20 pm

Кафенето на плажа 09Royal-Cafe[img][/img]
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:26 pm

Времето беше хубаво. Напичаше слънце и не духаше вятър. Влязох в кафенето . Бях облечена с тази рокля: http://www.koketna.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________4a44d49421ef0.jpg
Седнах на една от свободните маси. Сервитьорът дойде и тихо казах, разглеждайки менюто:
- Само сок от портокал.
Той кимна и аз се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:50 pm

Дойдох облечен само по бански. Въдях Каролайн и рязко се обърнах. Тя не ме забеляза. Обърнах се отново към нея, пак с гръб към нея. Накрая се обърнах с лице към нея. Усмихнах се, но просто бях объркан. Приближих се и седнах.
-Здравей, навярно може да седна?-попитах
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:54 pm

Усмихнах се.
- Разбира се! - казах .
Погледнах го и се усмихнах широко. Погледнах аурата му. Беше доста обркана и замислена. Изненадах се.
- Как си? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:01 pm

-Объркан?!-предположих, защото знаех, че виждаше аурата ми.-Виж...напоследък съм...да,объркан. Характерът ми е такъв, че трябва да говоря за да ми олекне.-казах след кратка пауза. Ухилих й се, като знаех, че изглеждам като пълен глъпак. Но някой смятаха това за чаровно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:05 pm

Бях от хората, които смятат това за чаровно. И все пак това, което каза ме смути и изненада.
- Объркан ли? Какво има? - попитах.
Нещо не беше наред. Не беше така весел както винаги. .Сервитьорът донесе сока ми. Неотпих , нито го погледнах.
- Какво ти е? - попитах отново.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:13 pm

Зарових двете си ръце в косата си, такаче да скрият лицето ми. Наведох главата си надолу и започнах.
-Харесвам те, но изпитвам нещо повече. Нещо, което ме прорязва от вътре. А дори не знам какво да правя. Не знам как да съм с теб, да ти е забавно с мен, да ме харесваш още повече. Спокойно няма да правим нищо освен това, което правим досега.-на това изречение се засмях, защото се сетих за Ая. Погледнах между ръцете си, някак предпазливо. Мислях си за много неща. Как тя може да си тръгне, да ми се присмее
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:21 pm

Усмихнах се и си отдъхнах. " Ох, това ли било?" казах си за успокоение. В началото през главата ми минаха доста страшни неща..Погледнах го и казах:
- Няма нужда да правиш нещо повече. На мен и така ми е добра и ми е забавно с теб. Все пак не си клоун - казах и се засмях за кратко. - Стараеш се да направиш много за мен, но не е нужно.
Чувствах се малко зле за това, че прави всичко за мен, макар и донякъде да ми харесваше че получавам за първи път толкова внимание. Знаех че това беше много гадно от моя страна. Погледнах го и се усмихнах. Показвайки че не е нужно да купува любовта ми, защото тя вече си я има.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:27 pm

Още си бях скрит зад ръцете си. Станах бавно като ги отпуснах до тялото си. Отидох до нея и се надвесих отгоре й. Започнах да я целувам. Да, да усетя устните й-това ми трябваше на целия срам, който брах измежду думите си.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:31 pm

През целувката се усмихнах доволно. Обвих шията миу с ръце. Това обичах най - много. Без да мисля за мнението на околните се повдигнах, така че да бъдя още по - близо до него.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:34 pm

Отдръпнах се. Усмихнах се леко и казах:
-Май трябва да усъваршенстваме това?!
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:36 pm

Засмях се и казах:
- Така ли? ..Май да.
В кафенето ни гледаха доста странно, затова станах и тръгнахме нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафенето

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Морето-
Идете на: