School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Беседката на езерото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 5:34 pm

http://www.4coolpics.com/pics/0296/097690296145.jpg
Едно загадъчно място...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 6:39 pm

Бях седнала долу и плачех изглеждах така Беседката на езерото Phoebe-Tonkin-as-a-model-h2o-just-add-water-1609121-448-447
Когато ме дойде:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:34 pm

Вървях бавно и спокойно покрай езерото,облечена така: Беседката на езерото IndianaEvans_13
Разхождах се,но се изморих и реших да седна,за да си почина.Видях красивата бяла беседка и изтичах до нея.Влязох и се удивих.Вътре беше прекасно.С емки диванчета,бяла масичка,та дори и барбекю.Усмихнах се широко,но нещо липсваше,за да бъда напълно щастлива..какво ли беше..оуу да..приятел.Вече от една седмица бях тук,а нямах никакви приятели.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:36 pm

Вървях и се оглеждах. Едната ми ръка беше в джоба ми, а другата беше отпусната до тялото ми. Видях момиче на бесетката и реших да отида и да я поздравя.
-Здравей!-казах и се усмихнах чаровно, както винаги.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:41 pm

Очите ми присветнаха.Вдигнах глава и погледнах непознатото момче.Това може би беше първото същество,което не бягаше от мен.А аз не изглеждах никак страшна,поне така мисля.
-Здравей!-казах тихо и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:49 pm

Седнах до нея и се представих.
-Аз съм Майкъл Лихтен. -казах.-Ти си...?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 6:54 pm

-Изабела Амброзио.Приятно ми е.Ти си ученик все още,нали?!-попитах го дискретно.Беше ме страх да говоря с когото и да било.Бех много затворена,стеснителна и срамежлива личност.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 1:20 pm

Усмихнах се. Усетих, че я беше страх по една или друга причина от мен.
-Да, ученик сеъм. Все още.-отговорих на въпроса й, но все пак не разбирах защо ме питаше.Едва ли изглеждах толкова възрастен.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 6:59 pm

Дойдох с китарата си, търсейки тишина и спокойствие, за да мога да я настроя. Тук беше красиво. Тихото движение на водата в езерото, лекото шумулене на листата от вятъра и скърцането на една дъска придаваха естествен музикален фон на това място и успокояваха. Нуждаех се от малко трева и си извадих свивка, материал и си свих цигара. Запалих, но изтървах перцето си. Наведох се да го взема. Когато се изправих, пред мен стоеше.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Беседката на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Беседката на езерото   Беседката на езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Беседката на езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото на желанията
» Легендата за езерото
» Пещерата до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Езерото-
Идете на: