School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщичката на дървото

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 5:19 pm

Къщичката на дървото Tree-house-2-470-1108-thumb-375x319
Особено романтично място, когато има пълнолуние е нй - красиво.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:57 am

Беше тъмно,луната вече беше изгряла.Качих се бавно по дървената тълба.Влязох тихичко и се огледах.Беше мрачно,нямаше никой,по тавана имаше паяжини,а прозорците бяха изпотени,понеже навън беше студено.Косата ми беше вързана на две сладки плитчици.Бях облечена така:
Къщичката на дървото D p nike
Къщичката на дървото 751-753-clockhouse-damska-pola-a
Къщичката на дървото Th_tokcheta
Изведнъж някой наруши тишината..
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:01 am

Пристъпих бавно и надникнах. Видях момичето, което бях срещнал в киното.
-Притеснявам ли те?-попитах без емоция
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:12 am

Обърнах се рязко към непознатото момче.Изгледах го мрачно,но после си припомних,че уж бях започнала да съм "мила".
-Не..-казах тихо
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:35 am

Нито добавих емоция, нито нищо. Облегнах се на една от стените и загледах момичето. Просто я гледах.
- Нова ли си или на мен така ми се струва?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:52 am

Като видях,че той не се държеше като другите,реших отново да бъда себе си.
-Да,нова съм.-казах и отидох до прозореца.Навън започна да вали силно и да гърми.Гръмотевиците се отразяваха в лазурно сините ми очи,които дори не мигнаха.Бях бяла като платно,затова черната ми коса се открояваше доста.Момчето явно беше от онези странните,на които не им пука за нищо.Това ме устройваше.Не беше досаден..
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 11:09 am

Мълчахме известно време, мислите ми не бяха в главата ми, а чувах едно име...Каролайн. Защо така препускаше в главата ми. Тя...
Разтърсих глеко главата си в опит да прогоня мисълта си. Отново погледнах към момичето, а после през прозореца.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 12:37 pm

Минах леко и бавно покрай него.Без да се обръщам към русокоското и с лека задоволна усмивчица казах:
-Любовни терзания,а?!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 12:40 pm

Намръщих се.
-Защо мислиш така?-попитах тихо, даже шепнешком. Бях свел глава, но така и не вдигнах поглед за да видя изражението на момичето
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 12:46 pm

Замислих се за кратко и казах:
-Ами попринцип,когато някой е така..ъъ..отвеян
,значи,че просто нещо го тревожи,а в твоя случай съм сигурна,че си влюбен.Само кажи какво те тревожи,или сама да разбера..
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 12:49 pm

На,ръщих се още повече,но със спокоен тон казах:
-Не се рови в главата ми. -аз си знаех, че съм влюбено хлапе, което няма напредстава какво да прави.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 12:58 pm

-Не се ровя..-казах тихо-Това просто си личи.В твоя случай момчетата правят две неща.Първо-да страдат,като идиоти.Второ-да го забравят сами или с друга.-казах още по тихо,не исках да го дразня,затова го казах тихо и безболезнено.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:00 pm

Усмихнах се кисело, безрадостно.
-Радвам се, че толкова разбираш от това. Но аз не страдам...по-точно се опитвам да разбера някой неща. Но не мога. Разбираш ли?-казах.-А колкото й да мисля, мисля само за...-не довърших изречението си. Не исках. Какво ми ставаше изобщо?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:03 pm

-Хмм..щом не искаш няма значение.Исках само да опитам да помогна.-казах тихичко
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:04 pm

Още една безрадостна усмивка
-Не можеш.-смотелевих след кратка пауза
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:11 pm

-Все пак помисли..ако има нещо само кажи..-казах мрачно,но и заинтересувано.

Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:22 pm

Вдигнах рамене.
-Благодаря за помощта.-казах. Наистина й бях благоарен. Дори да изглеждаше мрачна и потайна, знаех, че знаеше много.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:28 pm

Усмихнах се леко,неприсъщо за мен.
-Оуу..между другото,аз съм Вайалет.-подметнах не много значително.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:31 pm

Усмиханх се на това, че и двамата забравихме да се представим.
-Майкъл-произнесон името си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 1:53 pm

-Яко..-казах тихичко.-И все пак..и все пак..коя е?!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:03 pm

Вдигнах вежди.
-Каролайн.-произнесох името й меко и нежно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:20 pm

Учудих се.
-Защо,не те ли..харесва?!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:30 pm

-Харесва ми.-казах. Защо си беше помислила обратното?!- Но искам да разбера какво точно иска тя от мен.- вметнах после. Осъзнах, че не мога да обясня. Нямах думи за това.-Имам предвид...ох, няма значение. Забрави.-пуснах лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:44 pm

-Спокойно.Когато му дойде времето ще намериш точните думи и ще й го кажеш,а засега,стига си се терзал и земи се забавлязай.Покани я на кино,на кафе,на..незнам.И за по-сигурно води и друг човек с вас,за да е сигурно,че няма да мълчиш или да се мъчиш..
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:53 pm

Ухилих се. Очевидно бях забравил да спомена нещо.
- Тя ми е гадже. Направил съм всичко нужно...за сега.-казах, а усмивката ми угасна
-Няма значение.-вдигнах рамене.-Ще тръгвам. До скоро.-казах после и слязох по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщичката на дървото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на дървото   Къщичката на дървото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщичката на дървото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Гората-
Идете на: