School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Киното

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 7:45 pm

Отидох към малкото мномиченце и клекнах, така, че сега бях малко по-висок от детето. Усмихнах му се мило, а то се засмя. Скарлет се доближи и също клекна. Двамата се спогледахме, после погледнахме детенцето, което се смееше.Ая застана до нас и казах:
-Сладка е.Как се казва?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:05 pm

-Бетани се казва
-Изглеждаше така Киното - Page 2 The_sims_3_screen006
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:12 pm

Изправихме се. Усмихнах се леко и казах:
-Ахам.-промълвих. Стиснах Джейк за ръката и се доближих до него.Погледнах го, а после хвърлих поглед към Ая.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:13 pm

Дръпнах Майкъл и ние се приближихме към детето. За да намеря някаква тема на разговор с него, а не да седим и да се гледаме смутени, казах:
- Обичаш ли животни?
То поклати одорително глава.
- А как се казваш? - попитах, но после погледнах Ая и попитах нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:16 pm

Бетани се казва
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:22 pm

Влязох тичешком в коното.Отидох до многото хора и седнах настрани.Бях облечена с много късно потниче,
къса дънкова пола и височи черни ботуши с токче около 10см.Тогава някой ми каза..
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 8:48 pm

-Хей, здравей.-поздравих. Бях се приближил до нея. Усмихнах се мило и дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 9:00 pm

Забелязах новодошлото момиче. " Станахме доста хора" помислих си. Видях, че тя веднага забеляза погледа ми. Приближих се и казах учтиво:
- Аз съм Каролайн!
Усмихнах се дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 7:07 am

Това мило държание беше непознато и странно за мен.Но реших,че щом са си направили труда,може поне да се опитам да бъда мила с тях.
-Здрасти.-казах без особенна емоция,но все пак с опит да не прозвучи много плоско-Аз съм Вайалет.-после оправих супер късата си пола и попитах недоразбиращо-Това е кино,нали?-тогава двамата се спогледаха,чудеха се защо ги питам нещо толкова очевидно.-Ами като е коно,кога ще има филм.Събрали сте се като пен..-но не довърших,спрях се,защото пак започвах да бъда себе си.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:19 am

Ухилих се на момичето. Като пенсионери, а? Естествено, че бях разбрал непродължената дума.
-Точно сега.-отговорих на въпроса й за киното, като погледнах таблото с разписанието.След това се обърнах към Скарлет. -Ние ще си тръгваме.-съобщих и им се усмихнах. Двамата тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:23 am

Направих кисела усмивка и се обърнах напред.
-Уфф..ама защо ли се опитвам да съм мила,като то просто не става!Явно ми трябва помощ..-казах тихо на себе си,но някой явно ме беше чул..
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:28 am

Обърнах се рязко. Очевидно бях чула това, което момичето беше казало.
-За какво ти трябва помощ?-прозвуча гласът ми.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:40 am

Извърнах рязко глава и погледнах момичето.Какво да й кажа.След кратко мислене реших да е истината.
-Нищо..просто не мога да съм мила,дружелюбна и другите там..
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:05 am

-Aми не бъди...никой не те принуждава да бъдеш като другите. Бъди себе си...но не прекалявай.-казах.-Имам предвид без обиди и подигравки. На никой не му е приятно.-вметнах после за пояснение. Усмихнах се леко и се обърнах отново. Хванах Джейк и закрачихме към изхода
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 9:15 am

-Пфф..-изсумтях и се наместих.Взех пуканките си и се загледах във филма.Трябваше да оправя малко държанието си..но не сега.Трябва ми малко почивка и тогава почвам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Киното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Киното
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Извън училището :: Мола-
Идете на: