School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на желанията

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 3:11 pm

...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 4:33 pm

Отидох на езерото, за да направя кроса си за здраве. След като направих 25 обиколки на езерото, се проснах на земята без дъх и се загледах в небето. Облаците се носеха плавно в небето и образуваха странни фигурки. Понякога исках да съм облак. Да не правя нищо по цел ден и вятъра да ме носи безцелно. Мислите ми бяха прекъснати от някохо, който дойде....
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 5:42 pm

Кучето ми тичаше напред безспир. Постоянно виках името му за да спре, но то не ме слушаше. Очевидно беше или забелязал или подушил нещио, което му е харесало. Накрая видях как прескача един човек, който беше легнал по гръб и гледаше небето. След това куяето се каяи върху него и изплези език напред. Сложих ръка на яелото си и се зати яах натам. Дръпнах куяето от яовека, а то заподскача пред мен.Опитах се да го успокоя и задържа на земята.
-Наистина, много съжалявам!-казах искрено и виновно.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 5:47 pm

- Спокойн, свикнал съм. Доста приятно животно е. Всеки ден си говоря с различни видове и вашето куче е доста умно. А и между другото аз съм Патрик, приятно ми е. - казах някак расеяно.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 8:02 pm

-Скарлет.-представих се и аз. Патрик ми изглеждаше прекалено голям за ученик, затоява сметнах, че не е. Погалих кучето си, както бях клекнала. То ме бутно и чоевидно беше доволно от това. Паднах по гръб, но веднага станах и го погледнах намусено.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 8:49 pm

- Ако може да ти кажа, като човек, който говори с животни и по-специално с кучето ти. То има нужда от повече игра, от повече тичане, да си хаби енергията, за това е толкова непослушно. Приеми съвета ми само ако искаш. - казах мило и се усмихнах след това се изправих и погалих кучето между ушите.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 9:09 pm

Кучето ми очевидно разбра думите му и както леко се бях облегнала на него и го галих, то тръгна напред да тича и аз отново, както винаги, паднах.
-Ако моье малко повече да ме слуша.-Възкликнах и се изправих.-Той просто обоьава да ме бута и се разджа на това.-взех една пръчка и я хвърлих а то се затича да я вземе.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 2:35 pm

- Не е само до пръчката. Ти се нуждае от тичане. Кучетата са животни, които обичат това. - казах спокойно. Извадих една малка топка от джоба си и я метнах с все сила в посоко противоположна на кучето. То се затича веднага след нея.
- Виждаш ли? То просто обича да тича. Пускай го по-често на разходка и ще е по-послушно.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 4:47 pm

Не казах нищо, а се усмихнах в отговор. Седнагх на земята и загледах кучето ми как тича след топката, която подскачаше пред него.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 10:21 am

Разхождах се бавно, облечен небрежно и си мислех. Очите ми бяха приковани напред, без да виждам нищо, освен да усещам аромата на водата в езерото. Седнах на меката трева.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:03 pm

Разхождах се и го видях. Усмихнах се широко и бавно се запътих към Майкъл. След малко бях до него.
- Здравей! - казах и се усмихнах.
Седнах до него и допълних:
- Не съм те виждала от много време!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:07 pm

Почесох се смутено по главата и я погледнах виновно.Вдигнах рамене и й се приближих до нея. Знаех как можех да я смекча. Целунах я нежно, а когато се отдръпнах оставих лицето си много близо до нейното.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:18 pm

Усмихнах се и го прегърнах. Подпрях глава на рамото му.
- Как си? - попитах сякаш да дам някаква тема за разговор.
Засмях се и се приближих още по - близо. Целунах го.....
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:21 pm

Отвърнах на целувката й. Така сладостните устни, които докосваха моите бяха още по прекрасни. Нямах намерение да спираме, но отново аз спрях. Погледнах я в очите. Не отговорих на простиякия въпрос. Още от началотомълчах, сякаш бях скрил монета в устата си. Устните ми се разтеглиха в широка усмивка.
-Ти?
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:28 pm

Вдигнах вежда въпросително.
- Добре! - отговорих.
Изведнъж се повдигнах. Избутах го на земята в легнало положение. Погледнах го и казах:
- Има ли нещо, което искаш да ми кажеш?
Усмихнах се дяволски.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:32 pm

Още лежах, а когато видях дяволската й усмивка аз също се усмихнах.
-Дам...-започнах.Тя ме гледаше въпросително и очакващо. Прииска ми се да се пошегувам.-Аз съм идиот.-промърморих после
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:36 pm

Засмях се с глас.
- Така ли? И защо? - попитах интригуващо.
Косата ми се спускаше от двете ми страни. Пуснах го и отново седнах на тревата. След това го погледнах въпросително, чакаща да чуя отговорите на въпросите си.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:39 pm

Придърпях я разко над себе си, при което тя изпищя.
-Защото съм си такъв.-засмях се.-Нямам представа. -хванах я нежно за кръста и се загледасх в очите й. Тези очи, които ме поглеждаха весело, с горящо пламъче в тях, всеки път
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 12:46 pm

Засмях се отново. Никога през живота си не се бях смяла толкова, колкото с него. Погледнах го и се наведах към него. Отново усетих устните му до моите. Обичах да съм така близо до него..Когато го пуснах се засмях и се загледах в красивите му синьо - зелени очи.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 7:07 pm

Усмихнах се весело.Задуха лек вятър, който донесе ароматът на Каролайн до мен. Усетих така сладкия й мирис, че затворих очи за да се насладя за по дълго
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 7:23 pm

Засмях се с глас. Седнах на тревата и го погледнах. Той също се изправи в седнало положение. Пак се приближих до него и сложих глава на рамото му. Усмихнах се и го поглетнах очакващо...
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 7:51 pm

Усетих погледа й прикован в мен, но аз не я погледнах. Гледах уверено напред, загледан в езерото. Всичко беше съвсем обикновено, дори този момент, но всъщност намерих много ненормални неща в желия си живот. Сетих се няколко стиха на Рилке, които идеално пасваха на момента, на целия живот.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 7:56 pm

Изсумтях демонстративно и го побутнах леко. Усмихнах се дяволски.
- Какво ти е? -попитах - Много си спокоен.
Погледнах го и пак се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 8:05 pm

Засмях се.
-Аз съм спокоен човек. Но когато се ядосам става зле.-засмях се отново на себе си.
Погледнах я дяволски и срещнах отново погледа й
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 8:10 pm

Усмихнах се. Загледах се напред.
- Красиво е! - казах и го погледнах за секунда. - И езерото збъдва желания.
Усмихнах се и отново го попутнах. Замислех се какво бих си пожелала.
- Ти какво би си пожелал? - попитах .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на желанията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на желанията   Езерото на желанията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на желанията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Беседката на езерото
» Легендата за езерото
» Пещерата до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Езерото-
Идете на: