School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вълшебното дърво" Слейс"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 3:11 pm

...
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 4:10 pm

Вървях сам и си свирех на китарата. Опитите ми да запея нещо бяха напълно провалени от неспиращата ми кашлица. Както винаги бях намерил неподходящ момент за разболяване. Тъкмо бях започнал да изследвам една нова моя сила - контрол над метала. Освен всичко заради кашлицата бях и спрял да пуша, за да не загубя гласа си напълно. Ядът ми се допълваше от факта, че скъсах струна на любимата си китара. Стигнах до дървото и седнах на земята. Загледах се в струните ми, които бяха на път да се скъсат. Спрях да свиря и погледнах напред. Там се появи......
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 5:18 pm

Бях облечена така:Вълшебното дърво" Слейс" 51OZYGnQ%2BIL
Много красива изведнъж се сблъсках с Андерсън той ми каза:
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 5:28 pm

При удара натиснах по-силно струните си и те се скъсаха с лек жален стон като на мъртвец.
- По-внимателно следващия път, ясно!? - казах ядосано и добавих - Между другото ти коя си? Не съм те виждал.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 5:56 pm

Здравей -казах
Аз съм Ая Хирано -новата ученичка
казах притеснено .А ти трябва да си Андерсън.
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 6:13 pm

- Всъщност съм Патрик, а АндерсОн ми е фамилията. Не обичам да ме наричат по фамилия имам си и първо име - казах все още раздразнен заради струните на китарата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 6:21 pm

Разбрах,но все пак да попитам би ли искал да ти дам един подарък -
Отзад извадих една поставка и китара съжалявам че скъсах струните ти аз съм честен човек.
А той каза“““.
Вълшебното дърво" Слейс" KalufiIkona
Вълшебното дърво" Слейс" BCRich_Warlock
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 6:58 pm

- Благодаря, но не мога да приема този подарък. Ще й взема само струните. - казах зарадван. След това чевръсто като професионалист смених струните, а старите си прибрах в джоба. Стара традиция на групата ми да не изхвърляме нищо счупено.
- Та какво правиш тук? - казах вече спокойно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:25 pm

Просто се разхождах ,когато те видях ,искаш лиу да се разходим!! МОже да ми покажеш училището!!1
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:35 pm

- Добре, но не искам да вървя, ще ти поажа училището в друга светлина. - казах спокойно, след като се изкашлях. Пред нас изникна огън, чийто дим очертаваха план на училището. Започнах да обяснявам коя стая какво е и за какво се използва.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:39 pm

Благодаря!-Искаш ли да се разходим по плажа ако искаш казах чаровно!!!
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:42 pm

След поредното ми прокашляне казах:
- Добре. Ще съм там след секунди само да си взема нещо, което да ме топли. Ти върви.
След това отново се закашлях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:46 pm

Ще те чакам там!
П.П аз вече съм на плажа!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 7:13 am

Разхождах се бавно и спокойно.Всички тук бяха много странни.Имаха проблеми,които са си вече отдавна разрешени,но те все още се терзаеха за тях.Всички бяха по двойки и това беше най-странното.Нямаше ли поне някой единак,като мен,за да мога да поговоря с някой.Бях свикнала със самотата,но тя така или иначе бавно ме убиваше.Тревата беше тъмно зелена,а небето-бледо синьо.Черната ми коса беше вързана на висока опашка и се спускаше до раменете ми,бях облечена с къса дънкова пола,много късо черно потниче и както винаги-високите черни кожени ботуши с токче.Мислех си за сестра си,която беше толкова далеч от мен.За родителите си,които така и не познавам.За второто си семейство,което не искам да виждам и най-вече за Роки-най-добрия ми приятел,който дори не знам дали е жив.Походих още малко,докато стигнах едно дърво.Седнах на тревата,в сянката му и се загледах в далечината.Празния ми поглед добре показваше,че не съм тук,а съм отвеяна в някой друг свят,по някое друго време,но не се знаеше изобщо къде.Бях обгърнала с ръце коленете си и бях подпряла главата си на тях.Както си седях така замислено,изведнъж някой..
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:34 am

Разхождах се и до мен тичаше Рони. Видях момичето от киното. Усмихнах се и се приближих.
- Здравей - казах.
Длед това зачаках някакъв отговор .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:15 pm

Отделих поглед от далечината и погледнах към момичето.Мрачния ми и отнесен поглед се промени и се усмихнах лекичко.
-Здрасти.-после погледнах кучето,беше много сладко,обожавах кучета-Хей..как се казваш,сладур?!
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:18 pm

Засмях се.
- Сладураната се казва Рони. - казах и Рони се затича към нея.
Опитах се да я спра но не. Вече беше много късно. Беше скочила върху момичето и се радваше от успеха си.
- Съжелявам! - казах виновно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 4:12 pm

-Хаха..съжалявам,че те нарекох сладур,сладурано.Сега моля те слез от мен.Хаха..-казах усмихнато.-И аз имам кученце,понеже е още бебе,много обича да си играе,така че съм свикнала,май..-Рони слезе от мен и аз се изправих на крака.
-Аз съм Вайалет.-представих се на момичето
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 4:57 pm

Усмихнах се и казах:
- Приятно ми е!
Погледах я и седнах под дървото. Тя седна до мен.
- Е, харесва ли ти тук? - попитах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 5:06 pm

Замислих се малко и наведох глава.
-Ами..да..-казах несигурно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 5:08 pm

Несигурният `и отговор ме подтикна да вид аурата `и. Беше несигурна и свита в себе си.
- Какво има? - попитах - Ако не е тайна, може да споделиш, ще ти олекне.
Усмихнах се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 7:04 pm

-Ами..истината е,че това място не е това за което си го представях..чесно-ужасно е!Не училището,а..другото..-казах малко тъжно и замислено..
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 7:50 pm

Учудено я погледнах.
- Как така не е това, което си го представяш? - попитах - Какво си представяше?
Погледна замислената `и аура отново.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 7:54 pm

Ядосах се леко.И без да се обръщам към нея казах мрачно:
-Стига си гледала,не съм експозиция в музей!
После се поуспокоих и казах:
-Всички тук са по двойки..сякаш..незнам.Аз съм си единак и въпреки,че съм свиканала да съм сама,понякога ми доскучава.А нямам с кой да си говоря и с кой да се забавлязам.Инче училището,природата,всичко си е супер.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 8:25 pm

Аз ксъщо се раздразних от направената ми забележка. "Какво мога да направя като просто го виждам?" запитах сама себе си. След кратко мълчание се замислих върху това, което каза. Тук наистина бяхме сякаш по двойки. Но не всички. Не всеки беше с някого и не сме чак толкова многобройни двойки.
- А защо не го правиш? Защо не поканиш някой на кафе или на разходка, независимо момче или момиче. - казах - Все ще има кой да дойде с теб.
Хвърлих бърз поглед върху нея след това загледах Рони.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълшебното дърво" Слейс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното дърво" Слейс"   Вълшебното дърво" Слейс" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вълшебното дърво" Слейс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "За" или "против"
» "Рай"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Двора на училището-
Идете на: