School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 5:01 pm

Погледнах жената,изглеждаше възрастна,около 40-42 годишна.А после Джейк.Стана ми ясно,че не му е много приятно в нейната компания от вида му и стойката.Засмях се леко и почти незабележимо,но вътрешно припадах от смях.Нямаше значение,защото исках да разбера коя е непознатата,която се беше облкла абсолютно не в мой или какъвто и да било стил.Май просто беше навлякла първото,което беше видяла в гардероба,а прическата й беше правена на тъмно.Отново се засмях след всичките си вътрешни разсъждения и изводи.
-А вие сте..?!-попитах,но не с особенно голям интерес.Сложих само едната си слушалка е ухото и си сложих качулката,времето беше тъмно и облачно,беше започнало леко да ръми,но скоро щеше да стане порой.Спиралата ми щеше да се разтече,затова наведох леко глава.

ПП.Извинявай,но не казвай как е облечен моя герой,защото:
1во-това е моя работа да го опиша.
2ро-стила й изобщо не е такъв.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 5:25 pm

Ханде Сорал -А ти как се казваш?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 5:26 pm

Изгледах я мрачно.
-Супер.-казах простичко,ама че странно име беше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 5:28 pm

-Гледах момичето и все ми изглеждаше странно -и д ати кажа на 23 съм!
Миличка!
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:13 pm

Ядосах се.
-Ами аз съм зам.директор!-казах нервно.-Какво като сте на 23?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:26 pm

Леко се ядосах.Много мразех някакви бабички да ми се разправят на колко са и незнам си какво още.
-И какво като сте на 23.Аз пък съм на 15.Кефиш ли се?!-попитах подигравателно,след което направих злобна усмивчица и погледнах Джейк.Той видимо беше отекчен до смърт от словата и проповедите й.Засмях се лкео и пак се обърнах към учителката.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:29 pm

-Вижте какво...-започнах към учителката .- Просто тук сме нещо като равни освен в уроците. Там всеки говори на учителя на Вие и слуша, защото има наказания и такива бръщолевици.-казах и наум се засмях, защото знаех, че ако Скарлет ме чуеше нямаше да дишам много след това.
Вдигнах рамене, докато я гледах как само кима.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:36 pm

Учителката кимаше като току-що излязла от лудницата.Засмях се лкео,но после възвърнах сериозноя си и непринуден вид.
-Хм..значи "миличка" сега не ми пука на колко си.Макар,че май някой ти е объркал рожденното свидетелство,щото си поне към 50-те.-казах подигравателно и се засмях,но след като срещнах студения и твърд поглед на Джейк,разбрах,че май малко съм попрекалила,затова спрях.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:41 pm

Бях се затичала, но едвам тичам с високите токчета, които бях обула.Стигнах до тях и видях жената пред двамата ученици.
-Здравейте, аз съм Скарлет, директорка и дъра-бъра...-казах, а Джейк ми се засмя тихо. Обърнах се към него.-Реших да дойда в случай, чче иксате нещо да питате. Не искайте от мен да ви развеждам из училището, обаче.-казах накрая понеже си спомних едно мимиче, което наскоро беше напуснала.
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:44 pm

Обърнах се към директорката.
-Здравей,Скарлет!-казах весело и после направих кисела физиономия и извъртях очи към жената.Пъхнах ръце в джобовете на суитчера си и наведох отново глава,заради спиралата и лекия дъжд.


Последната промяна е направена от Вайалет Конър на Пет Апр 16, 2010 7:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:45 pm

Вече бях по-малко отегчен. Гледах учителката, после Скарлет, после Вайалет, а после и земята получи малко от моч поглед. След като вдигнах глава осъзнах, че се е стъмнило, но поне се радвах, че беше топло...Едва забележимо се приближих към Скарлет и хванах ръката й зад кръста й.
-Ъм....въпроси?-попитах накрая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:49 pm

Погледнах отново учителката отекчено и казах мрачно:
-От толкова погледи ме заболя главата.-засмях се леко и казах-Скоро ще завали порой,а не мисля да седя на открито.Отивам в гората,който иска да идва.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:51 pm

Намръщих се.Щом ще имаше порой бих си тръгнал.Бих завлякъл и Скарлет с мен.
-Аз не съм желаещ.-оправдах се. Погледнах момичето до мен умолително да дойде някъде с мен.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
Директор, ученичка
Скарлет


Брой мнения : 214
Points : 1556
Join date : 07.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:52 pm

Погледнах го и замигах бързо.
-Хайде...за мъничко!-помолих се. Не исках да содя никъде....исках малка разходка. Мислех, че на Джейк едва ли ще му стане нещщо. Надявах се...Той въздъхна и прие
Върнете се в началото Go down
http://silliarschool.niceboard.net
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:54 pm

Погледнах отекчено,бяха големи страхливци,но нищо не казах по този въпрос.
-Е,добре.Вие вървете у вас,а аз ще отида в гората да ме ядат вълците.-казах подигравателно и леко прозвуча като забелжка.Обърнах се,наведох глава и тръгнах лкео към гората.Както си ходех,само вдигнах ръка и помахах,за сбогом,без да се обръщам.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Ученик, зам.директор
Джейк


Брой мнения : 155
Points : 1081
Join date : 09.03.2010

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 7:56 pm

Вдигнах вежди.Не бях разбрал нито една дума освен "вълците", но все пак погледнах учителката и казах:
-Ами...чао.-промълвих и тръгнах напред, а след мен Скарлет
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 16, 2010 8:03 pm

Стоях и неразбирах думичка, По-голямо и може да се види нещо. - казах аз,
Тук вече има какво да се види. Хубава гледка има и седнах на двора.
Обърнах се назад гледах Джейк ,когато си спомних за миналото ми училище усетих болка в корема и се струполих на земята,когато:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Двора на училището-
Идете на: