School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мълко от тъпотииките ми ;D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рика
Ученичка
Рика


Брой мнения : 17
Points : 112
Join date : 09.04.2010

Мълко от тъпотииките ми ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Мълко от тъпотииките ми ;D   Мълко от тъпотииките ми ;D Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 4:39 pm

Днес е 28 май,Морското течение и аз се сетихме за твойта къдрава коса.Спънах се в шкафа и реших да ти драсна два три лафа.Обчам те стрешно момче прекрасно.Въртиш си дупето като камион на шусето.Имаш походка на мършава котка Като те гледам в учите ми падат зъбите.Лежиш ли на сърцето като прасе на шусето.Обичам те страшно момче прекрасно.Ако си корниз или лампа без глас,познай кой съм аз.


Тва не съм го мислила цялото аз с помоща на една фр.
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Мълко от тъпотииките ми ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мълко от тъпотииките ми ;D   Мълко от тъпотииките ми ;D Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 4:51 pm

Интересно си го направила, като си допънила нещата. Very Happy Незнам дали четеш на другите произведенията, но произведението на уил е същото, просто не е така допълнено. Иначе браво за измислената част. cheers
Върнете се в началото Go down
Рика
Ученичка
Рика


Брой мнения : 17
Points : 112
Join date : 09.04.2010

Мълко от тъпотииките ми ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мълко от тъпотииките ми ;D   Мълко от тъпотииките ми ;D Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 7:55 pm

хъм аз сама го мислих нали и с момичето дето ми помага нз просто сигорно мозаците са ни биле еднакво промити ;D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мълко от тъпотииките ми ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мълко от тъпотииките ми ;D   Мълко от тъпотииките ми ;D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мълко от тъпотииките ми ;D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Свободна зона =) :: Лично творчество-
Идете на: