School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Алеята с цветята

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Алеята с цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята с цветята   Алеята с цветята Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 7:01 pm

Тук беше романтично, потайно място....
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Алеята с цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята с цветята   Алеята с цветята Icon_minitimeПон Май 03, 2010 10:14 am

Отидох в градината с цветята и се опитах да упражня една от силите си-Контрол над земята.Направих няколко движения с дясната си ръка , после с лявата.Изведнъж стана нещо което не бях предвидила-растенията станаха много по -големи и аз изглеждах като мравчица.За мое голямо нещастие от някъде изникнаха и месоядни растения.Едно се стрелна към мен.Почувствах лек страх,но си спомних че имам още една сила-Контрол над електричеството.Направих няколко бързи движения и електричеството излезе от ръцете ми.За мой кусмет го улучих и то падна на земята.Нямаше и минута и всичко се върна в предишния си вид.Изпитвах огромна радост,паднах на земята и затворих очи.Тогава...
Върнете се в началото Go down
Питър
Ученик
Питър


Брой мнения : 14
Points : 185
Join date : 13.04.2010

Алеята с цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята с цветята   Алеята с цветята Icon_minitimeПон Май 03, 2010 2:27 pm

Разхождах се безцелно.Изведнъж видях Емили на земята и изтичах при нея.Лежеше като мъртва на земята,но имаше пулс.Седнах на земята до нея и поставих главата й на краката си.След малко се свести,погледна ме със своите красиви кафеви очи и чаровно ми се усмихна.
-Кой не си е легнал навреме?-попитах през смях.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Алеята с цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята с цветята   Алеята с цветята Icon_minitimeСря Май 19, 2010 10:05 am

Зарадвах се че Питър е при мен ,после му разказах какво беше станало.След което добавих:
-Радвам се че се записа в това училище и ,че си с мен.-Той ми се усмихна леко и започнахме да се смеем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята с цветята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята с цветята   Алеята с цветята Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алеята с цветята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Околностите :: Градинката с цветя-
Идете на: