School for magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for magic

Silliar
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя е любимата ви книга?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 5:59 pm

Е, мисля че е ясно. Wink
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Ученик
Майкъл


Брой мнения : 130
Points : 897
Join date : 09.03.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:08 pm

Аз бих казал поезия на Райнер Мария Рилке, а инаяе може би поредицата,,Здрач", най-много последната книга....Чел съм ХАри Потър, който също ми харесва...Властелинът на пръстените също не е лоша. Ами за мен любимите ми книга са повечето фантастика. А и на Стивън Кинг някои
Върнете се в началото Go down
and3rson
Учител по Трансфигурация и Наука за маг. същества
and3rson


Брой мнения : 128
Points : 385
Join date : 09.03.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 8:07 pm

Може би поредицата "Песен за огън и лед" на Джордж Р.Р. Мартин. "Първите мечове" на Фред Саберхаген, както и поредицата за Вълкодав на Семьонова ми допадат доста.
П.П. Ако комиксите се броят за книги бих добавил Спайдърмен и Х-мен.
Върнете се в началото Go down
Емили
Ученичка
Емили


Брой мнения : 72
Points : 780
Join date : 12.03.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 9:34 am

Ми...Мисля че са ,,Приказка без край" ( колкото и детско да ви звучи );,,Нарния",поредицата на ,,Сандокан Малайският тигър" абе общо взето все приключенски и романтични книги... мноогоо смешно LOVE YOOUU мноогоо смешно I\'m falling in love
Върнете се в началото Go down
Рика
Ученичка
Рика


Брой мнения : 17
Points : 112
Join date : 09.04.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 8:31 pm

Ами на мене най много ми харесват мистериите можеби книгите на Стивън Кинг.Най много ми харесва Нощна смяна - Стивън Кинг I\'m falling in love
Върнете се в началото Go down
Каролайн
Ученичка
Каролайн


Брой мнения : 318
Points : 1836
Join date : 07.03.2010

Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitimeСря Май 05, 2010 7:11 pm

Аз различно от другите, обичам по - стари, любовни книги. За жалост обаче всички такива книги - " Последната битка на Сандокан", " Оцеола" и др. винаги завършват с нещастна любов. Sad Харесвам книгите на Майн Рид, Александър Беляев, Хенрик Сенкевич и др. Обичам и приключенски книги като: " Хрониките на Нарния", " Стас и Нели", "Островът на съкровищата" и др. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви книга?   Коя е любимата ви книга? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви книга?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for magic :: Свободна зона =) :: Книги, музика и филми-
Идете на: